Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kręcone włosy HELP

21 sie 2009 - 21:09:56

macie pociechy z kręconymi włosami? jak sobie radzicie? ja musze chodzić za córką, gonić ją żeby jakoś ropzczesać włoski, a jak rozczesze to wcale lepiej nie wygląda :] macie jakieś rady na okiełznanie takiego harmidru na główce?

kręcone włosy HELP

21 sie 2009 - 21:15:00

Może jest jakaś odżywka dla dzieci ułatwiająca rozczesywanie? Na marginesie- bardzo mi się podobają loki , zwłaszcza u dziewczynek:)

kręcone włosy HELP

21 sie 2009 - 23:14:37

Wiem, że w Rossmannie był taki (chyba) spray do rozczesywania, z tej serii dla dzieci chyba rosmanowej (Liliputz czy jakoś tak). Kiedyś kupiłam go chrześniaczce, bo miała wiecznie problem z poplątanymi włoskami.

kręcone włosy HELP

22 sie 2009 - 08:18:28

to chyba poszukam, na szczęscie mam rossmana w mieście
loczki u córeczki są śliczne, każdy je podziwia, oprócz mnie :} kiedy muszę je rozczesać ...

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

kręcone włosy HELP

22 sie 2009 - 08:41:49

moja lala ma krecone na boczkach i z tylu, ale jak narazie radzimy sobie z nimi

kręcone włosy HELP

07 paź 2009 - 21:33:03

moje obydwie latorośle mają główki w loczkach:) synuś jeszcze malutki i ma takie mięciutkie włoski, nie ma problemu z czesaniem i jeszcze go nie obcinaliśmy, bo co urosną, to się kręcą, a córcia ma sztywne, że czapki jej spadają;) na szczęście chce się czesać, lubi myć głowę, babcia kupiła jej taki fajny grzebień z szerokimi zębami do rozczesywania po myciu, a szamponu używamy przeważnie bobini i schauma 2w1 dla dzieci

kręcone włosy HELP

07 paź 2009 - 21:42:57

Moja mała kuzyneczka ma problem z rozczesywanie loczków, ciotka próbowała juz wszystkiego, ale wszystkie te spreje nic nie pomagały. W końcu kupiła jakąś zwykłą odżywkę do włosów (bez spłukiwania) i to był strzał w 10. Później czesała ją tylko w warkocze (nawet nie wiecie na ile różnych sposobów i rodzajów można).

kręcone włosy HELP

07 paź 2009 - 22:03:13

moje dwie córki mają loczki na główkach, całe loczkowane:) rozczesuje tylko zaraz po umyciu one się same później układają wysychają i ładnie wyglądają:)

kręcone włosy HELP

18 lis 2009 - 18:32:11

A ja mam synka 18to miesięcznego i ma całą główkę loków:) Obcinałam mu włoski już dwa razy ponieważ mu szybko rosną. Teraz na zimę ma już dłuższe i bardziej kręcone niż przed pierwszym obcinaniem. faktem jest ze czasami loki są kłopotem szczególnie po spaniu, podczas którego mały się wierci czochrając całą czuprynę, którą potem ciężko uczesać. Ale mam szczotkę okrągłą z sztucznego twardego włosia i taką szybciutko i bezboleśnie rozczesuje się włoski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sposób na poprawę kondycji i wyglądu brzucha po ciąży