Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

osprzęt przepięciowy

dzisiaj o 17:26

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stulejka synka

21 paź 2023 - 10:50:31

Witajcie drogie mamuski :) Jestem mama chlopca i mam pewien dylemat. Juz Od dawna podejżewalam, że mój synek ma stulejke. Cały czas myślałam jednak, że wystarczy jakiś kosmetyczny zabieg, jakieś małe nacięcie, żeby rozwiązać ten problem myślałam, że to fizjologiczne u dzieci, że napletek się nie zsuwa.. Poza tym jakoś tak bałam się "majstrować" przy jego siusiaku. W końcu zdecydowałam się na wizytę u urologa, który powiedział mi, że konieczne będzie całkowite obrzezanie. . Nie jestem panicznie przerażona, jednak mam pewne obawy, dlatego proszę rodziców, którzy przeszli przez obrzezanie dziecka o podzielenie się doświadczeniem i refleksjami. Moj synek w tej chwili ma 6 lat.., panicznie sie boje i przerażają mnie psychologiczne następstwa takiego zabiegu że będzie miał kompleksy, i w ogóle jak mu sie będzie z tym żyło? ..chcę jedynie poznać zdanie innych rodziców na ten temat stulejki i obrzezania. Proszę o wsparcie i rady, Wiem że sa i korzyści.. Nie bijcie - nie miałam w życiu doczynienia i także możliwości do porównania i nie wiem jak to na zywo wyglada? czy ten zabieg jest bardzo widoczny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GDZIE MOGĘ KUPIĆ FAŁSZYWE PIENIĄDZE,PRAWA KIEROWCY,DOWODY DOTYCZĄCE,PASZPORTY (Whatsapp +447436442801)