Obecnie rozmawiamy o:

laptop ;)

przedwczoraj o 10:01

Korepetycje z matematyki

18.07 o 17:53

Samochód.

18.07 o 16:36

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 860
Ostrzeżenia: 9/5

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

07 kwi 2023 - 08:09:35

Dziewczyny pomocy,
Jak schudnąć i zbudować kondycję? Mam 27 lat i kondycję zasiedziałej starszej osoby. Próbuję i nic mi nie wychodzi, żadne Codziennie fit dla początkujących, Dance Cardio, Monika Kołakowska, Chodakowska, Trening Fitness i inne nie wiem kto i co. Nie mam siły zrobić nawet rozgrzewki niektórych programów „dla początkujących”, a w pozostałych po rozgrzewce trzęsą mi się nogi, dosłownie się obalam, bo nie mam siły dokończyć 10-ego przysiadu. Po takich 10 minutach walki mam zakwasy przez kolejne 4 dni albo i więcej. Co robić? Czuję się słaba, zdemotywowana. Nie mam też żadnej nadwagi, ale zawsze byłam szczupła bez wysiłku, więc nie wiem jak to się robi. A jednak przytyło mi się ostatnio to 6-7 kg i nie czuję się dobrze, dodatkowo brak kondycji przeszkadza mi na co dzień, bo zaraz się meczę. Doradźcie coś proszę.

niezweryfikowana
Posty: 597
Ostrzeżenia: 9/5

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

07 kwi 2023 - 08:57:52

Zrób podstawowe badania, zadbaj o zdrowe jedzonko, pij dużo wody i wychodź na spacery - spróbuj dobijać do 8k kroków dziennie na początku. Nie od razu Rzym zbudowano, wiec małymi kroczkami dojdziesz w końcu do momentu w którym zaczniesz bardziej intensywne cwiczenia .

Zerknij sobie również na stronę:
https://loremvit.pl/herbaty-na-odchudzanie/

Możesz poczytać sobie tutaj o polecanych herbatach na odchudzanie. Zobacz co może Ci pomóc w tym temacie.

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

21 kwi 2023 - 08:18:22

Również szukałam jakiś czas temu sposobu który pozwolił by mi na przygotowanie zdrowych posiłków bez konieczności spędzania długiego czasu na gotowaniu. Z pomocą przyszła platforma na której dostępne są przepisy łatwe i szybkie w przygotowaniu dostępne na Thermomix. Korzystając z bazy https://dietomix.pl/blog/dieta-sirt-przepisy-opinie-zasady-i-czy-warto/, zyskałam dania które są nie tylko wartościowe dla organizmu ale także smaczne. Wiele osób zmaga się obecnie z chorobami cywilizacyjnymi jak insulinooporność, hashimoto, cukrzyca czy choćby nawet otyłość. Korzystanie z tej platformy pomoże Ci skutecznie ograniczyć niebezpieczne dla zdrowia cukier, nabiał czy gluten. Ja jestem zachwycona i myślę że ty również będziesz.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

11 paź 2023 - 22:18:30

Bardzo fajną opcją jest też dieta św Hildegardy https://epiotrkow.pl/news.php?url=Dieta-swietej-Hildegardy,36515 , która opiera się na przekonaniach i filozofii zdrowego żywienia, które były popularne w średniowieczu. Zaleca ona spożywanie łatwostrawnych produktów, unikanie nadmiernego jedzenia, a także eliminowanie lub ograniczanie potencjalnie szkodliwych produktów, takich jak czerwone mięso, niektóre przyprawy i produkty mleczne.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 6/5

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

16 paź 2023 - 15:52:12

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tkance tłuszczowej, tkanka tłuszczowa brunatna to interesujący artykuł na Kcalmar.

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

03 sty 2024 - 16:25:04

Są dwa fundamenty redukcji, wydaje mi się, że tak samo ważne: dieta i ćwiczenia. Najlepiej znaleźć dyscyplinę, którą lubi się najbardziej i regularnie ją uprawiać. Z kolei dieta może być wyzwaniem. Dlatego ja osobiście polecam konsultacje u dietetyka- przynajmniej na starcie. Polecam sieć Projekt Zdrowie https://projektzdrowie.info/.

Jak schudnąć i zbudować kondycję?

28 kwi 2024 - 17:25:32

W temacie odchudzania i jednoczesnego budowania kondycji niestety nie ma drogi na skróty. Musisz zadbać o 2 konkretne elementy, jeśli chcesz zdobyć takie cele. Mówię o diecie i aktywności fizycznej. Najlepiej będzie, jeśli skorzystasz z usług dietetyka i profesjonalnego trenera personalnego, do którego dostęp zapewnia ReShape, czyli świetna Siłownia Zabrze - koniecznie sprawdź ich ofertę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

https://dumpstrack1.com/ Credit card dumps with pin, Buy dumps & Dumps shop online