Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problemy ze skórą

08 lip 2017 - 12:03:44

Witajcie, jestem mamą sześciomiesięcznej córeczki.Obecnie jeszcze ją karmię piersią.
Mam bardzo duży problem ze skórą, ponieważ jest podobna do skóry atopowej jest bardzo sucha, łuszczy mi się szczególnie na łydkach i niestety często nie przyjemnie swędzi.Jako,że nadal karmię piersią nie mogę jeszcze stosować żadnych zapachowych mydeł czy żeli. Proszę doradźcie mi czym się mam myć, aby poczuć ulgę?
Stosowałam już wiele preparatów ale skóra dalej daje mi popalić :(
Bardzo dużo szukam w internecie i natrafiłam na mydło biały jeleń
<moderacja> Czy ktoś z Was stosował to mydło? Chętnie skorzystam z Waszych porad i jeśli ktoś ma podobny problem to proszę o wskazówki jak postępować z taką skórą.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-09 10:51 przez moderator.

Problemy ze skórą

10 lip 2017 - 19:47:08

Szanowna Pani,
w trosce o Pani komfort i ulgę w nieprzyjemnych odczuciach związanych z podrażnioną skórą polecamy Pani Hipoalergiczny żel pod prysznic BIAŁY JELEŃ "naturalny". Został on przebadany dermatologicznie wśród osób z alergiami skórnymi. Nie zawiera alergenów zapachowych ani sztucznych barwników. Odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa, sprawia, że produkt pachnie bardzo delikatnie i subtelnie. Dodatkowo, do codziennej pielęgnacji polecamy Hipoalergiczny nawilżająco-łagodzący balsam do ciała BIAŁY JELEŃ. Jest to produkt intensywnie pielęgnujący skórę. Specjalnie opracowana receptura skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania, zapewniając regenerację nawet bardzo suchej i szorstkiej skóry.
Bogata kompozycja składników pomaga w utrzymaniu równowagi wodnej skóry, zapewniając jej długotrwałe nawilżenie i zmiękczenie. Delikatna, kremowa konsystencja sprawia, że produkt łatwo wnika w głąb skóry nie pozostawiając tłustej warstwy.
W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji!
Pozdrawiamy serdecznie

Problemy ze skórą

29 sie 2017 - 14:53:27

A może zapytać jakiegoś specjalistę z tej dziedziny? Według mnie to może być naprawdę dość dobry pomysł :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

Problemy ze skórą

06 lis 2017 - 11:53:55

Hej,
polecam stosowanie dobrych kosmetyków oraz środków do prania. Skóra dziecka zmienia się po stosowaniu dobrych środków piorących. Sama korzystam z proszków dobrych na atopowe zapalenie skóryTutaj możecie poczytać cenne wskazówki odnośnie choroby i dowiedzieć się jak z nimi radzić. Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Problemy ze skórą

10 paź 2018 - 13:38:29

Może jednak lepiej skonsultować to z dermatologiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

owsiki