Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stopa konsko szpotawa.

08 cze 2017 - 21:34:50

Witajcie,

Moj synek urodzil sie ze stopa konsko-szpotawa. Jesteśmy po gipsowaniach, nacinaniu sciegna achillesa i ponownym gipsowaniu. Maly ma 15miesiecy i niedawno zaczal chodzic. Po dluzszym chodzeniu maly utyka i bierze.stope.do siebie. Skaldalismy wniosek o stopien niepelnosprawnosci o otrzymalismy odpiedz stopien.05-r..nie otzrmalismy odpowiedz i nie przyznali nam 7.przecież maly wymaga opieki bo zaklada na noc szyne i w ciagu dnia tez staram sie zakladac podczas drzemek. Rehabkitacja wiąze sie z dojazdem i czasem spedzonym . Jezdzimy codziennie przez dwa tyg. Dlatego tez nie mam jak podjac sie pracy. Czy jest sens odwolywac sie?jakie stopnie maja wasze pociechy?

Stopa konsko szpotawa.

09 cze 2017 - 10:19:14

oczywiśćie trzeba się odwołać. moja córka zachorowała na nowotwór dostaliśmy orzeczenie z zaznaczonym punktem 7 na trzy latam, teraz po skończonym leczeniu 3lata składaliśmy wniosek znowu, dostaliśmy już bez punktu 7 czyli tylko 153zł nam płacą. ale w takiej sytuacji ja bym się odwołała oczywiście

Stopa konsko szpotawa.

17 lis 2020 - 17:37:49

Wiecie co a jak to jest z rehabilitacją? Na przykład jak są sklepy takie jak https://dlapacjenta.pl/sprzet-ortopedyczny.html i tego sprzętu jest mnóstwo to czym kierować się przy wyborze? Chodzi mi najbardziej o to czy w przypadku sprzętu ortopedycznego wyzsza cena = wyzsza jakosc i komfort?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DO MAM DZIECI AGRESYWNYCH/NADPOBUDLIWYCH