Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zęby Mleczne jak z wypadaniem.

25 kwi 2017 - 22:20:53

Witam
Jak z wypadaniem zębów mlecznych moja córka ma 7 lat jeszcze nawet mowy nie ma o tym żeby któryś się ruszył-troche się martwię-lekarka mówi żeby spokojnie poczekać do 8 lat -jak u was z tym było czy jest mamusia której dziecku tak pózno wyszły-dodam że pózno też pierwszy jej wyszedł dopiero jak miała 13 mc z góry dziękuje za odpowiedzi.pozdrawiam

Zęby Mleczne jak z wypadaniem.

01 maj 2017 - 00:16:30

Mój syn tracił już ząbki w wieku 5 lat.

Zęby Mleczne jak z wypadaniem.

02 maj 2017 - 00:21:30

Cytat
Gorzata2009
Witam
Jak z wypadaniem zębów mlecznych moja córka ma 7 lat jeszcze nawet mowy nie ma o tym żeby któryś się ruszył-troche się martwię-lekarka mówi żeby spokojnie poczekać do 8 lat -jak u was z tym było czy jest mamusia której dziecku tak pózno wyszły-dodam że pózno też pierwszy jej wyszedł dopiero jak miała 13 mc z góry dziękuje za odpowiedzi.pozdrawiam
nie trzeba sie przejmowac im pózniej tym lepiej jak wyrosna stałe grunt to kontrolowac. moje dziecko mialo 13 miesiecy jak miało pierwsze zeby i wypada jej zaczeły tez pózno

Zęby Mleczne jak z wypadaniem.

28 cze 2021 - 16:21:14

Na każde dziecko przyjdzie pora. Jak tylko pojawią się zęby stałe polecam lakowanie zębów, aby w przyszłości uniknąć próchnicy. W https://amber-clinic.pl/profilaktyka/ mają bardzo fajną lekarkę z podejściem do najmłodszych pacjentów, dzięki czemu dzieci chodzą do niej z przyjemnością. Poleciłam już kilku osobom i są szczerze zadowolone.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zęby Mleczne jak z wypadaniem.

03 sie 2021 - 19:06:00

Zwykle mleczaki samoistnie wypadają. A jak dziąsła bolą, to najlepiej smarować je żelami na ząbkowanie u niemowlaków typu Viburgel :) Pomaga, chłodzi, przynosi ulgę w bólu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie w Krakowie arelgolog i dermatolog na NFZ