Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciąża -witaminy w ciąży

02 kwi 2017 - 17:14:22

Witam wszystkie mamuśki i nie tylko :* jakie witaminy przyjmowałyście po 12tyg.ciąży? mówią Wam coś witaminy, kapsułki o nazwie ,,Mama DHA"?hmmhmm Liczę na odpowiedź. Szukałam na forum coś o witaminach ale było tylko pisane o foliku :)

Ciąża -witaminy w ciąży

03 kwi 2017 - 16:49:56

Mój lekarz prowadzący ciąże zalecił mi wtedy Femibion 1 a nastepnie 2. Służyły mi,ale bardzo dużo jadłam wtedy owoców,warzyw,ryb,piłam dużo naturalnych soków itd.Najlepiej jak lekarz dobierze Ci witaminy,jeśli jesteś w ciąży :) pozdrawiam ;)

Ciąża -witaminy w ciąży

04 kwi 2017 - 09:56:48

zrób badania i sprawdź czy w ogóle ich potrzebujesz.. nagminnie ciężarne ładują w siebie zbędne, sztuczne wytwory. Idzie lato - w koło pełno warzyw i owoców - po co ci tworzone w laboratoriach witaminy ?

Ciąża -witaminy w ciąży

14 cze 2017 - 21:21:51

staram sie o dzidziusia i biorę mama dha premium, tam jest ten bardziej wchłanialny kwas foliowy i sporo witamin, wiem że PTG poleca branie dha bo pomaga w rozwoju maluszka, na wzrok pomaga i wiem że też przedwczesnemu porodowi zapobiega

Ciąża -witaminy w ciąży

15 cze 2017 - 11:44:59

Witam mi przepisał lekarz Prenatal Duo i tam są wszystkie potrzebne składniki w jednym. Nie jest on tani bo ok 50 zł ale podobno najlepszy...

Ciąża -witaminy w ciąży

23 wrz 2017 - 10:34:48

koleżanka która jest na diecie wegańskiej też teraz stara się o dziecko, mowiłam jej o moich witaminach i z tego co wiem to jej ginekolog też jej polecil je, bo tam jest żelazo, a z tego co wiem to ona przez tą dietę to miała z tym problem. Teraz wyniki ma już w porądku

Ciąża -witaminy w ciąży

27 wrz 2017 - 13:53:49

No, ja zdecydowanie jestem zdania, że w czasie ciąży o zdrowie swoje trzeba dbać szczególnie uważnie, bo to jest również dbanie o zdrowie dziecka już w początkowej fazie jego istnienia ;) Oczywiście w takich sprawach zdecydowanie najlepiej jest radzić się bezpośrednio lekarza, ale dodatkowo warto też poczytać różnego rodzaju porady na ten temat w Internecie. Jest tego całkiem sporo, więc wystarczy się dobrze rozejrzeć w Google, żeby znaleźć to czego się szuka :) Choćby tu jest świetny tekst na ten temat http://mamazone.pl/kalendarz-ciazy/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-03 14:28 przez thorfinn.

Ciąża -witaminy w ciąży

28 wrz 2017 - 09:41:43

Ja zarzywałam femibion 1 a potem 2.
Miałam takie zalecenie od lekarza.

Ciąża -witaminy w ciąży

12 gru 2017 - 19:32:29

mi lekarz zalecił mama dha premium, porównywałam składy różnych witamin, w moich witaminach jest tych składników bardzo dużo, dha mają chyba najwięcej a ono jest mega wazne dla rozwoju mózgu, mi było by ciężko z jedzeniem tą witaminę przyswoić bo jest w rybach a ja za nimi nie przepadam

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 3/5

Ciąża -witaminy w ciąży

11 maj 2018 - 10:52:46

POLECAM NORSK MULTIWITAMINĘ JEST TANIA A BARDZO DOBRY SKŁAD UZUPEŁNI WSZELAKIE NIEDOBORY

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Ciąża -witaminy w ciąży

24 lis 2018 - 22:48:16

też mamadha brałam, dobrze się po nich czułam, na początku ciąży brałam przez jakiś czas inne witaminy ale czułam się po nich kiepsko, to pewnie przez żelazo w składzie. Skontultowałam to z lekarzem i kazał mi zmienić właśnie na mamadha, okazuje się ze żelazo suplementuje się dopiero jak jest zagrożenie anemii.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Ciąża -witaminy w ciąży

18 gru 2018 - 14:32:58

Właśnie, bo nie każda kobieta tez powinna brać żelazo w ciąży. Moja siostra nigdy nie miała skłonności do anemii i nawet w trzecim trymestrze, kiedy zapotrzebowanie organizmu na żelazo wzrasta, nie brała nic dodatkowo opróc zzdrowej diety. A brała tez te same kompleksowe witaminy, co Ty.

Ciąża -witaminy w ciąży

06 sie 2021 - 10:51:00

na mdłosci ten syrop polecam sprawdzone !



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to choroba?