Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

Otwarcie sklepu online

38 minut temu

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Jak karmicie i skąd taki wybór?

15 lut 2017 - 13:42:52

Chciałam zapytać jakie jest Wasze zdanie na temat karmienia dziecka. Zdecydowałyście się na karmienie piersią czy mleko modyfikowane? Mnie ten film <moderacja> film reklamowy przekonał do KP, ale ciekawa jestem Waszych wyborów i to, co Was do nich przekonało. Podzielicie się? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-04 08:48 przez moderator.

Jak karmicie i skąd taki wybór?

15 lut 2017 - 15:04:55

Ja karmiłam piersią 3 lata i nie żałuję. Pytasz skąd taki wybór? U nas to był taki wybór ze względu na dziecko przede wszystkim. Wiadomo że mleko matki jest lepsze od modyfikowanego. Tyle że nie miałam tego mleka aż tyle żeby móc je odciągać na potem. No i wiadomo co się z tym wiąże, gdy musiałam coś jechać załatwić musiałam kupić zastępcze mleko-modyfikowane a córka od razu wyczuła różnicę i nie chciała nic jeść przez te kilka godzin gdy nie miała cycusia. Dlatego nie miałam wyboru i nie mogłam dziecka zostawiać na dłużej niż dwie godzinki. Każda matka potem się przyzwyczja zarówno do karmienia piersią jak i tego na ile może sobie wyjść z domu w takim przypadku jak mój. Ale nie żałuje. Córka u nas została odstawiona od cyca nagle z dnia na dzień. Nie ze względu na to że już nie chciałam jej karmić. Po pierwsze i tak już uważałam że 3 lata to już wystarczy i czas jest odstawić no ale dopadła mnie poważniejsza choróbsko i czekał mnie szpital. Nie rozumiem mam które mają pokarm a same decydują się dla swojej wygody na mleko modyfikowane.

Jak karmicie i skąd taki wybór?

15 lut 2017 - 17:16:52

Ja karmiłam dwoje dzieci do drugiego roku życia.
Przy pierwszym miałam sporo mleka, przy drugim już było gorzej i musiałam dokarmiać mlekiem modyfikowanym ale nie rezygnowałam z piersi.
Nie miałam jakiegoś dylematu czy karmić piersią czy mlekiem modyfikowanym. Uważam, że mleko matki jest najlepsze dla dziecka. Jeżeli tylko mogę karmić to karmię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niepełnosprawna mama