Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okulista Kraków

29 gru 2016 - 18:46:11

Ja chodzę zwykle do Centre de la Vision i nie narzekam. Mój Wojtek jest dalekowidzem i raz na pół roku chodzimy na kontrole, zawsze miło i przyjemnie jest na takim spotkaniu także jak najbardziej polecam, jednak chętnie poznałabym inne opinie na temat okulistów w Krakowie lub mojego okulisty - jaki były wasze wrażenia?

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

okulista Kraków

30 sty 2017 - 22:28:25

Ja z moją Gabrysią jeżdżę do Warszawy do Instytutu Oka bardzo przemiła Pani od dzieci przyjmuje w tej klinice Gabrysia ją uwielbia, także łatwiej jest przeprowadzić badanie oka. Już bardzo dużo nam pomogli w tej klinice Gabi dzięki nim widzi jestem im mega wdzięczna

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

okulista Kraków

30 sty 2017 - 22:45:21

Cytat
nina1123
Ja z moją Gabrysią jeżdżę do Warszawy do Instytutu Oka bardzo przemiła Pani od dzieci przyjmuje w tej klinice Gabrysia ją uwielbia, także łatwiej jest przeprowadzić badanie oka. Już bardzo dużo nam pomogli w tej klinice Gabi dzięki nim widzi jestem im mega wdzięczna
dzięki za informację o tym instytucie oka właśnie szukałam jakiejś ich strony lub czegos innego też właśnie wybieram się tam z moim synem mam nadzieję że wszystko będzie ok

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

okulista Kraków

30 sty 2017 - 22:47:35

Na pewno wszystko będzie ok trzeba myśleć pozytywnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak karmicie i skąd taki wybór?