Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chore gardło u niemowlaka

03 lis 2015 - 18:30:22

Witajcie, moja córka ma 4,5 miesiąca i dostała kaszel oraz ma trochę zapchany nos. Byłyśmy dzisiaj u lekarza i przepisał Calcium, wit C, tamtum verde nasivin i maść majerankową po nos. Powiedział że ma bardzo czerwone i obrzęknięte gardło i jak jej nie przejdzie do piątku lub się pogorszy to przyjść po antybiotyk.
Jestem zła na siebie bo zapomniałam się spytać czemu nie dostała żadnego syropu na kaszel :/ czy na moim miejscu kupiły byście jakś syropek np drosetux? czy samo Wapno i wit C pomoże?
Nie chce jej ciągnąć jutro do lekarza bo poczekalnia pełna chorych dzieci, więc może ktoś miał podobny przypadek?

Chore gardło u niemowlaka

03 lis 2015 - 23:28:57

forum to niestety nie jest najlepsze miejsce gdzie pytać o takie porady:( uważam, że jeśli nie masz zaufania do swojego lekarza- to powinnaś zmienić pediatrę.tym bardziej, że chodzi o takie maleństwo. ja zmieniałam lekarza chyba 10 razy aż w końcu trafiłam na kogoś komu zaufałam...
z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle, że w przypadku moich dzieci bardzo pomocne są inhalacje- niejednokrotnie tym sposobem uniknęliśmy antybiotyków. ALE każdy przyapdek jest inny i to musi ocenić lekarz.

Chore gardło u niemowlaka

04 lis 2015 - 13:42:23

mamy sprawdzonego lekarza którego niestety przez cały tydzień nie ma :/ dzisiaj kaszle już mocniej wiec jutro z samego rana pójdziemy po antybiotyk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Afazja mowy