Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

20 wrz 2015 - 15:34:24

Witam Was serdecznie, Kochane nie mam już siły, nie mogę schudnąć. Diety tabletki ćwiczenia, nie wiem czy za mało mam determinacji, za szybko się poddaję. Po ciąży schudłam i to szybko, karmiłam piersią 1,5 roku i jak przesyłam tak koniec, przytyłam 10 kg potem jeszcze 7 kg mam nadwagi ok 18 kg. Mam 23 lata i moja dupa wymsknela mi się z pod kontroli. Jestem juz załamana, proszę Was doradźcie jakoś, mieszkamy z mężem za granicą, w niemczech nie wiem czy to te jedzenie, staram się naprawdę nie jem na noc . Pomocy może macie jakieś rady , żeby się może lepiej do tego zabrać. Proszę Was chociaż dobrym słowem, bo nie mam tu nikogo takiego kto by mi doradził, pomógł, wsparł. Dziękuję Wam Dziewczyny! Całuje ! ;* ♡

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-20 15:35 przez Niska_dasza.

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

03 lis 2015 - 14:34:13

Najlepsze co powinnaś dla siebie zrobić, to udać sie do specjalisty, który w rzetelny sposób Ci pomoże. Ja tak zrobiłam, powiedziałam sobie stop - nie będę już testować na własnym organizmie tego wszystkiego.Tak też się stało, w centrum odchudzania i odżywiania zdobyłam dużo wiedzy o odżywianiu, otrzymałam właściwe suplementy, zaczęłam ćwiczyć. Bez głodówek i nerwówek zeszło ze mnie 10 kilogramó w 2,5 miesiąca. Da się

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

16 lis 2015 - 17:17:50

Wizyta u specjalisty, on ustali potem co brać co jeść i co robić :)

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

15 gru 2015 - 10:58:05

Specjalista, to dobre i mądre podejście do tematu. To nie jest 2 kg do zrzucenia, trzeba zmienić styl życia, aby to sie udało i aby nie było efektu jojo. Ja korzystałam z pomocy centrum odchudzania i odżywiania i wiele wiedzy zdobyłam jak jeśc, co jeśc, a czego unikać, co ćwiczyć, ile ćwiczyć itp. udało się, poszło 16 kg, w niecałe 4 miesiące.

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

15 gru 2015 - 22:10:36

Ja proponuję pojemnik do robienia kurczaka bez tłuszczu nawet w mikrofali plus siłownia. Ja w ten sposób straciłam 10kg w dwa miesiące. Na siłowni skupiłam się na treningu siłowym z hantlami, atlasem i sztangą. Powodzenia

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

08 mar 2016 - 14:00:12

apropo tłuszczy są one niezbędne w procesie chudnięcia, wysiłku fizycznego czy diety, nie można całkowicie beztłuszczowo się obyć. http://glutamina-odzywki.pl/zdrowe-tluszcze.html takie tłuszcze zdrowe na przykład dobrze jest brać, nic nie zaszkodzą a zrobią wiele dobrego. Do tego dużo ruchu, zdrowe jedzenie i waga będzie prawidłowo, zdrowo spadała w dół.

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

26 wrz 2016 - 12:46:03

Trzymam za Ciebie kciuki, abyś schudła po ciąży :) Na pewno musisz zadbać o to, aby unikać tłuszczy nienasyconych, unikaj smażenia, glutaminianu sodu. Unikaj tez cukrów. Mam nadzieję, ze pomogłam :)

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

13 cze 2017 - 09:48:10

A co sądzicie o herbatach wspomagających odchudzanie? Daje to coś? Wiem, że big-active ma kilka w ofercie

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

27 sie 2017 - 18:21:32

Piję herbatę czerwoną z tej firmy. Jest smaczna, ale nie wydaje mi się żeby odchudzała...


upsize

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

29 sie 2017 - 14:55:47

Bardzo przydatne porady :) Z całą pewnością mi się przydadzą :) Dzięki wielkie :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

22 paź 2017 - 17:24:45

Edyta Bartosiewicz - Ostatni
_____________________________
http://childfree.pl

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

18 gru 2017 - 11:07:13

Próbowała któraś z Was błonnika na odchudzanie? JAkie przyniósl u Was efekty?

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny ratunku, jak schudnąć? !

19 gru 2017 - 10:59:44

Ja właściwie codziennie dbam o to, żeby trochę tego błonnika było w mojej diecie - swego czasu sporo schudłam i nie chcę, żeby mi to powróciło ;) Teraz przykładowo mam colon - suplement w postaci proszku, ale też staram się dodawać do diety składniki zawierające błonnik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie ubeczyc dziecko?