Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wprowadzanie mleczka

28 cze 2015 - 22:24:44

Witam wszystkie mamuśki. Mam do was pytanie odnośnie wprowadzenia mleka modyfikowanego. Z pewnych przyczyn powoli bede musiala przechodzić na mm. Juz szybciej chce zacząć je wprowadzać, żeby synuś sie przyzwyczail. Nie wiem jednak jak sie do tego zabrać. Czy od razu dać mu cala butelke tego modyfikowanego czy tylko troche i codziennie zwiększać ilosc tego mleczka..prosilabym o rady doświadczone mamusie. I prosilabum aby nie tępić mnie za to ze będę dawala dziecku mleko modyfikowane itd. Piszac aż boje sie ze zacznie sie klotnia o tym ze mleko matki najlepsze, jaka to jestem zla itp. Wiem o tym ze mleko matki to cos najcenniejszego no ale niestety nie zawsze mozna karmić do końca. I prosze tylko o rady jak wprowadzać mleko. :) dodam ze dla synka teraz jeszcze będzie odpowiednie mleko nr 1.

Haloooo

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-29 12:39 przez minona.

wprowadzanie mleczka

29 cze 2015 - 15:43:48

Najlepiej idź do lekarza pediatry, wszystko wytłumaczy oraz pomoże dobrać mleko modyfikowane dla maluszka.

wprowadzanie mleczka

02 lut 2016 - 15:49:13

No niestety czasem tak bywa, że o coś się pytamy a na tym forum "jadą" po nas...
bez sensu :/
ja niestety karmiłam piersią niecałe pół roku, ponieważ niestety nie miałam dużo mleka i moja córcia się bardzo denerwowała... więc wprowadziłam mleczko modyfikowane. na początku po troszku wprowadzałam, po 30ml i stopniowo więcej żeby brzuszek się przyzwyczaił. na szczęście moja córka dobrze zareagowała na mleko modyfikowane. kupiłam bebilon i podawałam go do końca pół roczku a potem zmieniłam na nestle. ( po prostu nie stać mnie było na bebilon-cena wysoka) a moja córka lubi mleko. dziś ma 1.5 roczku i oprócz mleka modyfikowanego pije mleko krowie i też nic się jej nie dzieje. najlepiej sama obserwuj maleństwo i będziesz wiedziała co i jak :)
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klinika okulistyczna w Katowicach