Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kłaczki w kupie

24 mar 2015 - 12:42:42

Ostatnio zauważyłam takie kłaczki u dziecka w kupie:( Nie wiem co to może być? Miał ktoś podobny przypadek? Lekarka kazała narazie czekać czy to się powtórzy.

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Kłaczki w kupie

24 mar 2015 - 19:21:15

takie to znaczy jakie ?

Kłaczki w kupie

24 mar 2015 - 21:32:48

miałam to samo, już przerobiłam to przy biegunce, lub po chorobie ci się to pojawioło ?

Kłaczki w kupie

25 mar 2015 - 09:50:45

Nie po chorobie. Lekarka powiedziała, że może jakieś uczulenie na coś co zjadłam albo problem przy kupie. Możliwe, że to kłaczki od koca, którym był przykrywany, bo wcinał go zawzięcie. Teraz go już nim nie przykrywam. Sama już nie wiem. Będę obserwować maluszka a raczej jego kupę i zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy.

Kłaczki w kupie

25 mar 2015 - 13:04:50

Ja też się kiedyś wystraszyłam a okazało się że to były włókienka od banana które przy przetrawieniu tak właśnie wyglądają. Może twój maluszek też jadł bananka dzień wcześniej?

Kłaczki w kupie

25 mar 2015 - 15:46:01

Cytat
nana559
Ja też się kiedyś wystraszyłam a okazało się że to były włókienka od banana które przy przetrawieniu tak właśnie wyglądają. Może twój maluszek też jadł bananka dzień wcześniej?

Moja cora tez tak miała..takie czarne niteczki-kłaczki i okazało sie ze z banana,,

Kłaczki w kupie

26 mar 2015 - 11:06:05

Jem dużo bananów ale nie wiem czy jak dziecko tylko pije mleko matki to jest możliwe. Narazie odstawiłam banany i zobaczymy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Butelka antykolkowa Haberman od Canpol Babies