Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALERGOLOG CZĘSTOCHOWA PEDIATRA

27 sty 2015 - 20:45:20

jestem mamą 16-miesięcznego Fabianka i za kilka dni na świat przyjdzie Bianka. Jako że synek ma alergię pokarmową w tym na białko mleka krowiego podejrzewam że córeczka niestety też będzie alergikiem- stąd moje pytanie czy macie sprawdzonego lekarza alergologa na Śląsku? potrzebuję namiar do dobrego specjalisty prywatnie lub państwowo, z lekarza w którego obecnie się leczymy nie jestem zadowolona. Jestem z okolic Częstochowy i w tym obrębie szukam, ale jeśli specjalista ma być dobry nie jest dla mnie problemem dojazd. mamy też kłopot ze znalezieniem dobrego lekarza pediatry- wszystkie namiary będą dla mnie cenne

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

ALERGOLOG CZĘSTOCHOWA PEDIATRA

21 gru 2015 - 13:04:15

Bardzo gorąco polecam dr Marka Barbackiego. Ma genialne podejście do dzieci, oboje z synem byliśmy bardzo zadowoleni :) Zostawiam namiary, żeby łatwiej było znaleźć :) http://kcp.pl/lekarz/marek-barbacki/pediatra/krakow/

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

ALERGOLOG CZĘSTOCHOWA PEDIATRA

17 cze 2016 - 09:38:24

ja jestem z warszawy, ale wiem niestety jak ciezko znalezc i dostac sie do dobrego alergologa, nawet prywatnie... a niestety alergia nie poczeka, dlatego ja swojemu synkowi podaje hitaxe fast w takich sytuacjach i na prawde pomaga i latwo ja przemycic dziecku bo rozpuszcz sie w ustach,. sprobuj, przynajmniej do czasu spotkaia z lekarzem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadanie mleczaków i zęby stałe - jak rosły?