Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Wątek kierowany głównie do rodziców, którzy przebywali na neurologii dziecięcej wraz ze swoimi dziećmi ( Wrocław, Traugutta). Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda tam pobyt matki z dzieckiem, ile płaci się za dobę, czy są jakieś łóżka, materace czy może leżaki ? No i oczywiście pragnę zdobyć informacje w temacie badań - tomografia komputerowa , zapis eeg i badanie dna oka. Ile trwał Wasz pobyt w szpitalu ? Chcę się dowiedzieć jak najwięcej ponieważ muszę wszystko poustawiać. Do szpitala idziemy w niedzielę, mieszkam szmat drogi od Wrocławia no i jestem w ciąży. Cenię sobie każdą informację :)

Też chętnie się dowiem mam termin na oddział neurologi dziecięcej na 24 październik nie wiem jak wygląda tam nocleg z dzieckiem jedzenie wszystko. PROSZĘ RÓWNIEŻ O INFORMACJĘ DZIĘKUJĘ

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakie warunki sa na oddziale to zapraszam na pw



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-30 09:27 przez wrednaczarna2.

Witam,
Czy wróciła juz Pani ze szpitala? Ja wybieram się z synem w piątek i jestem w 8 miesiacu ciąży, chcialam sie dowiedziec przede wszystkim czy pozwolą mi z nim zostać? Miala z Pani łóżko? Z gory serdecznie dziękuję za odpowiedź

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

infekcja