Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spadające kilogramy

15 sie 2014 - 18:44:35

Zakładam watek, który chętnie podczytywałam będąc w pierwszej ciąży i pomyślałam, że fajnie jak ponownie taki będzie na szafce.

Zapewne są tutaj osoby, które mają problem z wagą, będziemy mogły się pochwalić STRACONYMI KILOGRAMAMI i wspierać się wzajemnie, doradzać co i jak oraz motywować.

Spadające kilogramy

11 paź 2014 - 23:03:37

Mój cel - 55 kg :)
Teraz mam 60, po porodzie straciłam jakieś 24 kg (10 poszło przy porodzie), ważę już mniej niż przed ciążą, ale brzuch ciągle mam i to jego najbardziej chciałabym się pozbyć.
Poradźcie coś :P Jak go stracić?
Chodzę na ćwiczenia, taki aerobik ale z dzieciaczkami, do tego biegam 2 razy w tygodniu. Chciałabym jakieś ćwiczenia na brzuch, ale w ciągu dnia nie ma kiedy, a wieczorem myślę tylko o spaniu. Może ten wątek mnie w tym wspomoże :)

Spadające kilogramy

11 paź 2014 - 23:12:42

Waga przed ciążą 65 kg, do porodu 80 kg , rok po porodzie 48 kg :)

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 10:31:21

waga przed ciaza 65 kg, do porodu ok 90 kg, teraz waze 57 kg,

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 11:01:44

To nieźle dziewczyny :) ale jak tego dokonałyście? dieta? ćwiczenia? czy po prostu dziecko tak z Was wyciągneło?:P

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 14:54:05

waga przed ciążą 72kg, do porodu 76kg,po porodzie 73kg, przez 3 lata po porodzie 90kg (masakra strasznie przytyłam wszyscy mi mówili że mam bardzo spokojne dziecko - nie dało mi w kość)po 4 latach wzięłam się za siebie ograniczyłam bardzo jedzenie i przez 2 lata udało mi się dojść do wagi 75kg i chcę schudnąć do wagi 68kg:)

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 20:02:41

U mnie brak diety , no może ograniczanie do tego co może karmiąca mama , synek wyciągnął całe kilogramy :D

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 20:36:11

Ja od miesiaca cwicze z Mel B, w piatek sie wazylam i mam minus dwa kg ale za to cm Ida w dol. Wiadomo przy cwiczeniach waga w kat a trzeba sie zaprzyjaznic z centymetrem. Nadal waze wiecej niz przed ciaza o jakies 5 kg ale cialo sie wysmuklilo. Moj odwieczny problem to brzuch wiec teraz zawziecie pracuje, zeby w koncu sie go pozbyc cwiczeniami raz na zawsze, dieta sama nie wystarczy bo mimo ze zawsze Tracilam na wadze brzuch pozostawal. Mam nadzieje ze sie uda zrobilam zdjecie brzucha jak zaczynalam trenowac zostaly mi dwa tygodnie wyzwania wiec zobacze jaki bedzie efekt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-12 20:37 przez alusia23.

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 21:24:54

No właśnie ja już tylko straciłam na wadze, a brzuch ciągle jest :/ ale od jutra zabieram się za MEL B też :) może jakoś uda się stracić ten brzuch

Spadające kilogramy

12 paź 2014 - 22:17:09

Na spalanie najlepsze cardio :) ja zawsze robie po treningu poszczegolnyh czesciej ciala przed rozciaganiem. Polecam z nia treningi, jest zabawna i czas szybko mija :)

Spadające kilogramy

22 paź 2014 - 23:15:06

Wzięłam się w końcu za ćwiczenia ;) Ćwiczę z Mel B, na razie tylko rozgrzewkę, cardio i na koniec te rozciągające, oprócz tego robię aerobiczną 6 weidera na brzuch, którego najbardziej chcę się pozbyć. Dziś miałam 3 dzień. Mam nadzieję, że uda mi się dobrnąć do końca.

Spadające kilogramy

23 paź 2014 - 11:10:38

Witam,
z chęcią dołączę :)
Przed ciążą 65 kg w ciąży 90 kg.
Urodziłam pod koniec maja i teraz ważę 65 :)
Mój cel 60 a jak się uda to mniej.
Zdrowa dieta i dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.
Od poniedziałku mam zamiar dołączyć ćwiczenia w domu, głównie na brzuch bo jeszcze mnie nie zadowala- właśnie macie jakieś sposoby na brzuch. Chwilowo tylko brzuszki i hula-hop mam w planach.

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Spadające kilogramy

23 paź 2014 - 11:24:55

Witajcie
prz ciąża 48kg, do porodu 63kg po porodzie 49 kg od tego czasu minelo ponad dwa lata i terz 51kg walcze z mel b o powrot do tego co bylopo porodzie.

Spadające kilogramy

23 paź 2014 - 16:34:02

U mnie na razie waga w miejscu ale cm ubywa i to najwazniejsze, dzis mam w planie 45 min trening na rowerku stacjonarnym. Ale troche zla jestem na siebie bo skusilam sie na ptasie mleczko Karmelowe i chipsy < zla> I jak ja mam ten brzuch zgubic wrr

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Angina :(