Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie mamy może doradzicie mi jaki nawilżacz powietrza wybrać do pokoju naszego maluszka, który niedługo przyjdzie na świat :) Słyszałam, że ultradźwiękowy jest najlepszy, ale z jakiej firmy wybrać. Planowałam przeznaczyć na to urządzenie w granicach do 160zł. Wieczorem w pokoju jest suche powietrze i dlatego myślimy z mężem o nawilżaczu. Pozdrawiam cieplutko i czekam na Wasze opinie mamusie :) Napiszcie jaki model wybrałyście, z jakiej firmy.

My mamy taki:

http:// allegro.pl/ag206a-ultradzwiekowy-nawilzacz-powietrza-zaba-i4233427362.html

Chwalimy sobie :) Tylko jak się na największą moc ustawi to osiada na meblach rosa .

Nie mieliśmy i nie mamy. O ile nie mieszka się w pałacu, takie urządzenie jest kompletnie zbędne - zrobisz pranie, ugotujesz i jest odpowiedni poziom wilgoci. Jeśli juz to zwykły na kaloryfer starczy.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Właśnie, a propo nawilżaczy do powietrza. W jakiej cenie powinnam się zmieścić? Znalazłam nawilżacz dobrej firmy w tym sklepie: [Moderacja - link/reklama] za około 100 zł. Zastanawiam się tylko czy jest to odpowiednia cena. Zaznaczam, że nigdzie indziej nie orientowałam się w cenach, ani nigdy nawet nie myślałam, że będę zmuszona kupić taki sprzęt, a tu jednak jak trzeba to trzeba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:19 przez moderator.

ja mam ultradzwiękowy eldom za 160 zł polecam jest super i ma wiele funkcji:) ja jestem bardzo zadowolona:)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Ciężko polecić konkretną firmę, bo nie znamy Twojego budżetu. A nawilżacze powietrza to temat dość obszerny i jest w czym wybierać. Ja stosuję w domu nawilżacz ultradźwiękowy. I mi pasuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-25 12:52 przez marika25.

Ja proponuje solidnie wywietrzyć pokoj przed snem i w porze ogrzewania nie odkrecac kaloryfera:-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

karuzela