Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Karmienie piersia a soki i napoje.

27 kwi 2014 - 16:20:27

Witam serdecznie.Od niedawna jestem karmiaca mama Julki :).Zastanawia mnie jakie soki sa wskazane dla karmiacych matek?Zazwyczaj pije marchwiowy i bananowy ale mam ochote na cos innego...Piszcie prosze jakie soki pilyscie .Pozdrawiam

Karmienie piersia a soki i napoje.

27 kwi 2014 - 16:24:25

Z bananowym ostrożnie, ma bardzo dużo cukru. Ja pilam jabłkowy, ale rozcienczałam go wodą. Na początku gotowałam tylko kompoty. Gotowe soki piłam dopiero później. Ja w maju tez dołącze do mam karmiących :)

Karmienie piersia a soki i napoje.

27 kwi 2014 - 16:36:17

Dziekuje za odpowiedz, zycze wzystkiego dobrego:)

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

Karmienie piersia a soki i napoje.

27 kwi 2014 - 18:51:33

ja wode pilam i to w strasznych ilosciach suszylo mnie jak nie wiem co :) takiej ilosci soku bym nie daal rady przyswoic :)

Karmienie piersia a soki i napoje.

27 kwi 2014 - 19:19:20

Ja jestem fanka wody i to ja wlasnie pilam litrami, za sokami nie przepadam wiec nie mialam problemu.

Karmienie piersia a soki i napoje.

28 kwi 2014 - 07:50:51

Nie piłam soków poza marchwiowym "trzydniowym", w ogóle staram się nie spożywać chemii i nadmiaru cukrów.
Jeśli chodzi o dietę w czasie karmienia: zasadniczo nie trzeba trzymać szczególnej diety, więc pij takie jakie lubisz.

Karmienie piersia a soki i napoje.

28 kwi 2014 - 08:43:34

A ja piłam sok jabłkowy, wodę, kawę zbożową i herbatkę dla mam karmiących.

Karmienie piersia a soki i napoje.

08 lip 2014 - 15:05:24

U nas było podejrzenie alergii , nigdy nie byłam pewna na sto procent, wysypka pojawiła się tylko raz, ja przez 8 miesięcy całkowicie zrezygnowałam z nabiału pod każdą postacią, nawet z minimalną zawartością białka czyli zero masła, mleka, serów, serków, jogurtów, ciast, ciastek, do tego zero białka kurzego i wołowiny...piłam kompoty owocowe, kawę zbożowa, herbatki owocowe, jedną kawę normalna dziennie. Przy jakiejkolwiek alergii czy podejrzeniu wskazano mi na koniecznośc podawania probiotyków, ja miesiącami podawałam dicoflor w kropelkach, mi lekarki i położne dały w pierwszych miesiącach niezłą jazdę z ta niby skaza białkową, ja mam do dzisiaj wątpliwości, czy to aby na pewno to, jednak córka nasza na pewno jakąś alergie ma, testy na razie niemożliwe, tylko panel, ale na razie się wstrzymujemy, wiekszośc swego zycia przechorowała na schorzenia dróg oddechowych i tu jest pewne podejrzenie, ale to czas pokaże.
U mnie wykluczenie pomogło, więcej wysypki nie było, ale skaza to nie tylko zmiany skórne. Małej nigdy nie odstawiłam od piersi, karmie do tej pory, nie podawałam tez specjalnego mleka chociaż mi je wmuszano;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 15:07 przez hektorolla.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naczyniak jamisty