Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Czasem ciężko jest rozpoznać to czy u dziecka pojawia sie akurat alergia czy coś innego.Jak nie jesteś pewna to idź z tym do lekarza albo może chociaż taki artykuł http://www.mojealergie.pl/jak-rozpoznac-alergie-u-dziecka/ jakoś Ci pomoże.Nie wszystko co wygląda na alergie musi nią być.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Powinnaś iść z dzieckiem do pediatry, on Cię dalej skieruje gdzie będzie trzeba :) Mogę Ci polecić dobrego pediatrę Marka Bachańskiego. Mój synek bardzo lubi do niego chodzić :) http://kcp.pl/lekarz/marek-bachanski/neurolog-pediatra/warszawa/

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Najpewnie ten i podobne problemy znikną przy regularnym stosowaniu emolientów. Warto smarować suche i łuszczące się placki kremem Dermaveel. Można dać dziecku również wapno, czyli syrop Sanosvit.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Na przeróżne zmiany skórne również szorstkie plamy stosuję u córci krem aktywny Elodermu, fajnie nawilża i regeneruje, a przy tym nie uczula.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Takie plamki powstają z bardzo różnych powodów. Zwykle to jakiś rodzaj alergii lub np. przez to, że masz zbyt twardą wodę. Warto używać nawet profilaktycznie, do kąpieli i po kąpieli serii atoperal, bo i dziecko będzie spokojniejsze i te zmiany powinny szybciej znikać. a jak nie znikają, to najlepiej wybrać się do dobrego dermatologa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaparcia u małych dzieci