Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie prywatne

25 mar 2014 - 10:55:03

Poradźcie, którą prywatną klinikę wybrac? Mozecie coś polecić dla cełej rodziny?



Leczenie prywatne

10 kwi 2014 - 16:07:36

Początkowo pomyślałam że pytasz o leczenie prywatne kotów :) trochę mnie to zdjęcie zmyliło. Ale jeśli masz na myśli leczenie dla siebie i Twojej rodziny, to mogę zaproponować lux med. Sprawdź, różne pakiety mają, wiec zależy czego szukasz, ale na pewno coś Ci podpasuje. ja korzystam od ponad dwóch lat i jestem zadowolona. Nie wiem jakie miasto Cie interesuje, ale jak coś to mogę się podzielić opinią na temat klinik lux medu w wawie, gdzie warto :)
pozdrawiam

Leczenie prywatne

15 kwi 2014 - 12:12:30

Hehehe, ale cudne te kotki, prawda? :-) nie moglam się oprzeć :-) a co do kliniki, to popytałam znajomych i poszukałam w necie i najlepiej wypał rzeczywiście luxmed. Mieszkam w w-wie, na Ursynowie, moze znasz tą placówkę na pulawskiej? Byloby mi najblizej, jesli mialabym z nimi podpisac umowe. Zalezy mi przede wszystkim na czym dla dzieciakow, 5 i 7 lat. Możesz coś polecić?

Leczenie prywatne

15 kwi 2014 - 13:15:42

my również jesteśmy w LuxMedzie ( z pracy męża mamy opiekę rodzinną ) - placówka przy Wiatraku.

Leczenie prywatne

16 kwi 2014 - 10:59:35

W necie wyczytalam, ze w luxmed maja pakiety dla dzieci. Dla moich to chyba pakiet brzoskwinia. Ktoś ma? Warto?

Leczenie prywatne

18 kwi 2014 - 13:13:53

Dziewczyny, ja raczej okolice jerozolimskich i 17 stycznia. Zależy jak wizytę sobie ustawiam, nie ma problemu żeby korzystać z różnych placówek lux med.

Leczenie prywatne

30 maj 2014 - 00:59:42

o w końcu temat którego szukałam :))) Możecie coś przybliżyć jeśli chodzi o ten pakiet rodzinny? Tez jestem nim zainteresowana

Leczenie prywatne

31 maj 2014 - 10:08:38

maxxi, mogę powiedzieć o pakiecie jabłoń, bo ostatnio jak byłam u lekarza to trafiłam na info o promocji, z której nie mogę skorzystać, bo mam jeszcze aktualny abonament ;D ale jeśli szukasz czegoś dla rodziny, to właśnei jabłoń, jest teraz za niecałe 1900 zł za cały rok, opieką obejmuje rodziców i jedno dziecko. ja płaciłam wiecej, bo nie załapałam sie w tamtym czasie na zniżke ;)

Leczenie prywatne

02 cze 2014 - 23:05:39

o prosze to faktycznie fajna okazja! a jak to wyglada w praktyce, obejmuje to wszystkie wizyty?możesz mi coś więcej powiedzieć na temat pakietu ktory Ty posiadasz?

Leczenie prywatne

05 cze 2014 - 20:57:27

w tym pakiecie masz konsultacje z lekarzami podstawowymi i specjalistami, jest dopłąta 15 zł za wizytę, więc grosze :) zabiegi ambulatoryjne, przegląd dentystyczny, szczepienia tez z niewielką dopłatą. i dużo innych. polecam stronę, znajdziesz cały doookładny opis :)

Leczenie prywatne

09 cze 2014 - 23:37:07

o to mega! o cos takiego mi chodzilo. Sprawdzilam wlasnie w internecie i jesli dobrze patrze to mam lux med praktycznie pod domem w jednej z przychodni :) A oferty na stronie faktycznie fajne i duzy wybor a Ty masz dokldnie ten pakiet? jak dlugo?

Leczenie prywatne

14 cze 2014 - 21:41:12

Zgadza się :) mam właśnie "jabłoń", ale tak jak pisałam, kupowałam go w standardowej cenie. Wykupiłam dobre dwa lata temu, już nie pamiętam, ale dość długo :)

Leczenie prywatne

19 cze 2014 - 17:05:27

ja chyba też skusze się na ten pakiet, fajnie że może obejmować tyle osób w rodzinie no i przekonuje mnie też to że mogą być konsultacje bez skierowania i że są tam te 3 wizyty domowe u dziecka, a to tez dla mnie jest ważny punkt:)

Leczenie prywatne

27 cze 2014 - 14:49:35

no i jak maxxxi, zdecydowałaś się? dopiero przeczytałam ze wazne sa dla Ciebie wizty domowe, to pamietaj, ze trzy w roku sa za darmo całkowicie, a pozostałe z niewielką dopłatą. nie pamietam jaką, bo sama nie musiałam korzystac, ale jest taka opcja :) no i jesli rodzina Ci sie powiększy to mozesz dołączyć dziecko do pakietu ;) nigdy nic nie wiadomo :D

Leczenie prywatne

28 cze 2014 - 00:11:47

Nie napisałaś miasta... ja w Poznaniu korzystam z usług http://www.poliklinikasloneczna.pl/ i jestem zadowolona. Długo się nad prywatną przychodnią zastanawiałam, ale przy naszej służbie zdrowia właściwie nie ma innego wyjścia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wymioty??????