Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

glista ludzka

11 mar 2014 - 08:40:55

kilka dni temu dowiedzialam sie ze corcia ma gliste a na dokladke jeszcze owsiki. dostala zentel (jedna dawka na "dzien dobry", a druga za 14 dni) a pozostal domownicy wermox ( 1 tabl od razu a druga za 14 dni). zastanawiam sie czy to nie malo...
druga kwestia: jak "posprzatac " mieszkanie, bielizne, zabawki po gliscie? poki co gotuje w pralce posciel, bielizne, reczniki. maskotek nie wygotuje, ale czytalam ze jaja glist gina w temp ok 55 stopni, wiec chyba jak upiore na 60 st to zgina? a czym wyczyscic kanapy, fotele, podlogi no i w wogole wszystko? jakos problem mnie przerosl.
i jeszcze kwestia przedszkola. zglosilam sprawe przedszkolu. czy powinnam jakiejkolwiek reakcji ze strony przedszkola? czy oni niejako moga tylko sprawe przyjac do wiadomosci? bo jak moja corcia ma te gliste, to zapewne ma ja juz od jakiegos czasu. w tym czasie bawila sie tam, spala. przeciez jaja moga byc wlasnie na materacach lub zabawkach. moga byc tez chore inne dzieci. no i co z tego ze ja ja wylecze jak nie beda zdezynfekowane zabawki i materace, a inne dzieci wyleczone (o ile sa jakies chore).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alergia. Jakie mleko?