Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

które mleko

24 lut 2014 - 12:11:26

Mamusie którym mlekiem karmicie? W czerwcu wracam do pracy:( i mimo że mój Michał kocha cycu to musze powoli przestawiać na butelkę. I tu pojawia się dylemat, które mleko wybrać.

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

które mleko

24 lut 2014 - 12:30:38

My przeszliśmy chyba przez wszystkie,bebilony, hipp-y a nawet nutramigeny i po wszystkich były jakieś problemy. Wreszcie z lekka obawą wypróbowaliśmy bebiko i rewelacja nie dość że nie drogie to jeszcze dziecku smakuje, kupki są bez zmian. Ma niestety jedna wadę zawiera sporo cukru

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

które mleko

24 lut 2014 - 13:11:09

Ja karmiłam piersia do końca 7 miesiąca, ale juz od 5 zaczełam karmić mieszanką raz mm raz cyc, i na początku zaczełam od bebiko bo niedrogie i chętnie je piła, gdy juz całkiem odstawiłam ją od piersi odrazu przeszłam na Bebilon i pijemy je do tej pory moja córa ma 15 miesięcy, a przeszłam na Bebilon bo tak jak koleżanka wyżej zaznaczyła ze zawiera sporo cukru i z tego powodu ma niepochlebne opinie, ale dzieci własnie dlatego to mleko uwielbiają bo jest slodsze niz inne.... mimo wszystkomoja córcia z łatwością przeszła na BEBILON nawet nie zauwazyła zmiany więc tez jest dla niej pyszne:)

które mleko

24 lut 2014 - 13:15:02

Nie ma mleka najlepszego. Każdy poleci co innego a to dlatego że każde dziecko reaguje inaczej. Np dla jednych Bebilon jest the best a u innych się nie sprawdzi. To dziecko wybierze najlepsze dla niego :). Porozmawiaj może z pediatra.

które mleko

24 lut 2014 - 13:34:26

Ja kupuję Bebilon,sprawdził się teraz,jak i przy starszej córce.
Jedyny minus to cena,teraz już ponad 50zł za opakowanie.

które mleko

24 lut 2014 - 13:41:40

No właśnie u mnie to pediatra to jest bo jakiś musi być. Kiedyś z małym pojechałam bo jakieś dziwne krostki miał. Dostałam wykład ze to połówki są i w sumie to żeby z byle g...nie przyjeżdżać u myć w krochmalu a nie w tych drogich specyfikacja a napewno juz Johnson&jonson to zło. Wiec pojechałam prywatnie do alergologa i okazało się lojotokowe zapalenie skóry. Tak więc jakoś pediatra to ostateczność



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 13:47 przez anika4ever.

które mleko

26 lut 2014 - 11:05:31

Cytat
anika4ever
Mamusie którym mlekiem karmicie? W czerwcu wracam do pracy:( i mimo że mój Michał kocha cycu to musze powoli przestawiać na butelkę. I tu pojawia się dylemat, które mleko wybrać.

Cześć, nie kupuj wynalazków, tylko takie dobrej firmy, najlepiej to skonsultować z pediatrą jeszcze, który najlepiej powie czym karmić maleństwo, żeby mu nie zaszkodziło. Słyszałam, że ok jest to tutaj
Pozdrowionka!

które mleko

26 lut 2014 - 11:15:28

Cytat
anika4ever
No właśnie u mnie to pediatra to jest bo jakiś musi być. Kiedyś z małym pojechałam bo jakieś dziwne krostki miał. Dostałam wykład ze to połówki są i w sumie to żeby z byle g...nie przyjeżdżać u myć w krochmalu a nie w tych drogich specyfikacja a napewno juz Johnson&jonson to zło.
Nie taki zły lekarz, J&J ma bardzo zła opinię.

które mleko

26 lut 2014 - 11:21:23

enfamil:)

które mleko

26 lut 2014 - 11:22:27

Z reguły lekarze zalecają żeby zacząć od Bebika, dopiero jeśli dziecko nie będzie go tolerować kombinować z innymi. Każde dziecko jest inne, więc raczej tutaj Ci nie pomożemy ;)

które mleko

26 lut 2014 - 11:46:12

najstarsza córka była na bebilonie ( bebika nie tolerowała )

syn na hipp bio ( cena za puszkę 36 zł )

najmłodsza najpierw na mleku Duńskim ( Arla ) a teraz albo Hipp albo bebiko

które mleko

28 lut 2014 - 22:46:41

Dziękuję za pomoc :)

które mleko

01 mar 2014 - 09:18:06

hahaha - widzę że pojawiła się jakaś skrzywdzona przez los wariatka, która zwykłą odpowiedź musi zaminusować..

weź się wariatko opanuj i zajmij własnym życiem bo jest to śmieszne.

które mleko

01 mar 2014 - 11:52:55

Wg mnie nie można się kierować tym co podają inne mamy swoim dzieciom. Wszystkie mleka modyfikowane są dla dzieci, więc na pewno nie ma się czego obawiać. A to co podajemy jest chyba indywidualną sprawa każdej z nas, a przede wszystkim naszego dziecka. Bo to ono ma je pić i jemu ma smakować. Ja córci dawałam bebiko, innego nie podawałam (oprócz piersi oczywiście, do 7 miesiąca) więc za bardzo nie miała w czym wybierać. To jej smakowało i przy tym pozostaliśmy. Za trzy miesiące znów zostanę mamusią i oczywiście na pierwszym miejscu mleko z piersi, a później bebiko, ponieważ przekonałam sie do niego. Jesli bedzie coś nie tak, bedziemy próbowali inne. Ty też musisz niestety "przetestować" różne i kierować sie wyborem dziecka, nie naszym ;)

Cytat
Antalisa
Cytat
anika4ever
No właśnie u mnie to pediatra to jest bo jakiś musi być. Kiedyś z małym pojechałam bo jakieś dziwne krostki miał. Dostałam wykład ze to połówki są i w sumie to żeby z byle g...nie przyjeżdżać u myć w krochmalu a nie w tych drogich specyfikacja a napewno juz Johnson&jonson to zło.
Nie taki zły lekarz, J&J ma bardzo zła opinię.
Też sie o tym przekonałam. Gdy urodziłam pierwszą córcię nakupowałam, jak mi sie wydawało najlepsze kosmetyki (właśnie J&J) po pierwszej kąpieli tak ją wysypało, że szok. Cała była w krostkach i plamkach. Chyba z miesiąc walczyliśmy z tym, kapiele w sodzie oczyszczonej, oliwki oilatum. Już nigdy nie kupiłam nic z tej firmy. Później używałam kosmetyków produkowanych dla Rossmana czyli Babydream i teraz mam zamiar własnie ich używać przy drugim dziecku. Nie drogie a uważam że bardzo dobre.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 12:00 przez Mija84.

które mleko

01 mar 2014 - 12:33:10

Ja dokarmiałam synusia właściwie od 2 miesiąca życia, bo to straszny głodomorek Bebilonem. A później przeszłam na NAN i jesteśmy zadowoleni,oprócz stałych posiłków, Igor wypija jeszcze 600ml mleka na dobę. Ma 1,5 roku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchylenie główki