Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Zauważyłam ostatnio w Rossmannie mleko Babydream 1 i mam pytanie do Was, drogie Mamy.
Jak Wasze dzieciaczki się po Nim zachowują?
Chwalicie sobie?
Jak przygotowujecie to mleko aby czas wykonania był jak najkrótszy?
Ja aktualnie podaję Córce Bebiko 1 ale Mała dużo ulewa i nie wiem czy to właśnie nie wina mleka. Czytałam opinie na temat tego mleka Babydream na innym forum i wiele Mam pisało, że dzieci przestały ulewać.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Nie za bardzo rozumiem pytanie dot czasu przygotowania mleka. Przeciez to trwa chwile niezależnie od rodzaju mleka.
Co do zmiany mleka to nam lekarka mówiła iż jest to duży szok dla organizmu i raz że powinno się to robić stopniowo a dwa, że powinno się znać diagnozę a nie wyszukać na oślep. Może mała ma refluks i powinna spozywać odpowiednie dla tej dolegliwości mleko? Zapytaj lekarza, może zanim zmienisz mleko warto spróbować dodac środek zageszczajacy typu Nutriton?

Mówiłam lekarzowi i położnej o tym ale każda to zbagatelizowała. Twierdzą, że to normalne i że minie. A mnie już szlag trafia jak widzę, że ulewa prawie po każdym posiłku. Córa ciągle jest głodna, marudna a mi Jej po prostu szkoda. Dlatego, szukam rozwiązania na własną rękę. Może to nie jest odpowiedzialne. Co do tego szoku dla organizmu po zmianie mleka to są różne opinie na ten temat. Na przykład moja córka podczas dwutygodniowego pobytu w szpitalu dostawała dwa mleka na przemian - Bebiko i Bebilon - i nic Jej się nie działo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koszula do karmienia piersią