Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Kolka niemowlęca

27 kwi 2014 - 07:56:40

Ja się tak zastanawiam nad stwierdzeniem mojej mamy: Toż to jeden gips :P Ale guzik. Mojej pierwszej córce pomagały sab simplex, mojej drugiej córci ani rusz,a z góry założyłam, że skoro jednej pomogły to i drugiej powinny. A tu guzik. Drugiej pomógł espumisan bez dwóch wzdęcia to jej podaję.

Kolka niemowlęca

19 maj 2014 - 22:06:13

Sab simplex sprowadzałaś? Bo w Polsce go nie ma…

Kolka to dość skomplikowany problem i nie zawsze leży w brzuszku, czasami trzeba brac pod uwagę, że jak się dzieciątko rozwścieczy i nawet lek pomoże to trudno je uspokoić. Espumisan w kroplach dawałaś który?

Kolka niemowlęca

19 maj 2014 - 22:35:02

Cytat
Lalunka
Sab simplex sprowadzałaś? Bo w Polsce go nie ma…

Kolka to dość skomplikowany problem i nie zawsze leży w brzuszku, czasami trzeba brac pod uwagę, że jak się dzieciątko rozwścieczy i nawet lek pomoże to trudno je uspokoić. Espumisan w kroplach dawałaś który?

sab simplex znajomi mi kupili a espumisan dawałam 40 z tym że moja mała ma już prawie 8 miesięcy i kolki skończyły się dawno temu, pisałam o tym w pierwszym poście :) teraz ząbkujemy wybijają się górne jedynki ale na szczęście w miarę dobrze to znosi

Kolka niemowlęca

27 maj 2014 - 12:29:18

Cytat
coma_come
Cytat
Lalunka
Sab simplex sprowadzałaś? Bo w Polsce go nie ma…

Kolka to dość skomplikowany problem i nie zawsze leży w brzuszku, czasami trzeba brac pod uwagę, że jak się dzieciątko rozwścieczy i nawet lek pomoże to trudno je uspokoić. Espumisan w kroplach dawałaś który?

sab simplex znajomi mi kupili a espumisan dawałam 40 z tym że moja mała ma już prawie 8 miesięcy i kolki skończyły się dawno temu, pisałam o tym w pierwszym poście :) teraz ząbkujemy wybijają się górne jedynki ale na szczęście w miarę dobrze to znosi

40 kropli czy 40mg.ml ? Bo teraz są krople 100mg/ml , czyli spora dawka substancji czynnej w mniejszej ilości kropli.

Kolka niemowlęca

27 maj 2014 - 14:18:40

Cytat
Lalunka
Cytat
coma_come
Cytat
Lalunka
Sab simplex sprowadzałaś? Bo w Polsce go nie ma…

Kolka to dość skomplikowany problem i nie zawsze leży w brzuszku, czasami trzeba brac pod uwagę, że jak się dzieciątko rozwścieczy i nawet lek pomoże to trudno je uspokoić. Espumisan w kroplach dawałaś który?

sab simplex znajomi mi kupili a espumisan dawałam 40 z tym że moja mała ma już prawie 8 miesięcy i kolki skończyły się dawno temu, pisałam o tym w pierwszym poście :) teraz ząbkujemy wybijają się górne jedynki ale na szczęście w miarę dobrze to znosi

40 kropli czy 40mg.ml ? Bo teraz są krople 100mg/ml , czyli spora dawka substancji czynnej w mniejszej ilości kropli.

40mg a o 100 mg też słyszałam, ktoś w tym wątku już o nich pisał

Kolka niemowlęca

15 cze 2014 - 13:30:30

U nas kolki zaczęły się, gdy mała miała kilka tygodni. Bóle brzucha, płacz, prężenie się dokładnie o tej samej porze dnia. U nas tak około godziny 19-20 córeczka zaczynała płakać i bardzo trudno było ją uspokoić. Sab Simplex u nas nie pomagał. U nas pomogło podanie Delicolu i Latopicu. Oba preparaty stosowałam 3 miesiące. Skuteczny był jeszcze masaż brzuszka i suszarka:)

Kolka niemowlęca

30 paź 2014 - 18:04:16

Cytat
bluepearl33
A u mojego chrześniaka właśnie espumisan się sprawdził. No a poza tym masaż antykolkowy, o taki http://www.espumisan.pl/pytania-i-odpowiedzi/jak-wyglada-masaz-antykolkowy/ - kuzynka właśnie stąd go znalazła i faktycznie pomaga małemu, a że ją wspieram w opiece, to i ja się nauczyłam. :) Moja córka nie miała tego problemu kolkowego dzięki Bogu...
oo ja tez polecam masaż antykolkowy, rewelacyjnie pomaga, odstresowywuje maluszka, usuwa gazy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karmienie piersia a soki i napoje.