Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

12 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wirus bostoński

06 sie 2013 - 10:28:52

Witam, mój synek ma 21 mcy i ma wirusa bostońskiego, najpierw miał wysoką goraczke później wymioty a na koniec wysypka pod stopami. Ciekawi mnie czy ktoras z was miała z tym styczność i czy dzieci miały jakieś powikłania ?

wirus bostoński

06 sie 2013 - 11:45:06

Moja córeczka też miała tego wirusa przebieg był podobny i wysypka pojawiała się na stopach, wewnętrznej stronie dłoni i w buzi.Lekarz przepisał maść z antybiotykiem i po kilku dniach wszystko zeszło.Żadnych powikłań.

wirus bostoński

06 sie 2013 - 12:18:07

witam moja córka ostatnio też miała ten wirus żadnych powikłan nie miała tylko pózniej skórka jej sie łuszczyła na dłoniach i stopach.

wirus bostoński

06 sie 2013 - 20:42:50

Aha, bo mojej koleżanki synek dostal po tym wirusowe zapalenie oskrzeli

wirus bostoński

06 sie 2013 - 21:15:15

Witam:)
Mam taki dylemat bo nie wiem co mojej córci dolega:(
czytam o tym wirusie i może to to-3 dni temu dostała wysypkę najpierw na ramionkach potem stopniowo co kilka godzin wyskakiwały kolejne krosteczki na nogach jedna na stopie jedna na nosku w sumie nic więcej oprócz tego że jakaś marudna nie spała w nocy spokojnie -obudziła się o 5 rano i płakała już nie spała -myślałam najpierw że może ospa wiec przesiedziałyśmy w domu cały wtorek -temp nie było chociaż jak ją dotykałam to czułam że płonie taka gorąca:/
wczoraj doszło jeszcze kilka krostek więc poszłam do lekarza-nie było naszej lekarki a jakaś inna obejrzała ją i spytała "po co ja przyszłam"
może komary ją pogryzły? albo meszki ech szkoda słów:(
dzisiaj w nocy gorączka obudziłam się bo mała spi ze mną i taka była gorąca że przytuliła się do mnie i czułam przez sen jak płonie
dałm jej paracetamol i do rana taka tem 37,5-38
teraz mega katar -żółty ropny paskudny:((
i ja już nie wiem o co to chodzi
czy to może ten wirus bostoński? kto jeszcze miał do czynienia z tym wirusem?
jutro znowu muszę do lekarza chyba tą lekarkę rozniosę-nawet nie osłuchał małej,nie zajrzała do noska nic!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-15 09:36 przez Gorzata2009.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowotwór u dziecka - niewiele czasu