Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

03 cze 2013 - 11:09:18

hej!!! mam córeczkę jest śliczna i nie piszę tego bo to moje dziecko gdziekolwiek się pojawie to wszyscy zwracają na nią uwagę bo ma blond kręcone włoski prawie do pasa , błękitne duuuuże oczy ma 3 latka ale niestety nie chodzi nawet nie siedzi choruje na małogłowie, wzmożone napięcie mięśniowe i padaczkę. Nie wiecie jak jej pragnęłam niestety dzień po porodzie czar prysł. Może ktoś słyszał o tej chorobie? córcia wygląda na zdrową tylko ma małą główkę ale mózg jest uszkodzony i tu jest problem.

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

03 cze 2013 - 11:19:52

Co Ci napisac, nie wiem.Wspolczuje, szczerze.Mam lzy w oczach bo w tym krotkim poscie zawarlas caly swoj bol i zal.
Powinnas poszukac grup wsparcia,stron internetowych poswieconych tej chorobie, mowia ze w kupie razniej.
Zycze pokoju ducha!

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

03 cze 2013 - 13:26:01

Dziękuję za słowa otuchy nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy.

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

03 cze 2013 - 13:40:24

bez grup wsparcia może być ciężko mamy często zakładają blogi, bo dzięki nimi mogą wyrzucić to co w nich siedzi i jednocześnie może to im pomóc za równo w zbieraniu pieniążków jak i szukaniu sprzyjających "bratnich dusz" bo nikt tak nie zrozumie rodzica dziecka niepełnosprawnego jak inny rodzic borykający się z tym samym.... życzę wytrwałości

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

17 sie 2013 - 23:44:10

bardzo ci współczuję, wiem co to znaczy czuć na sobie wzrok innych ludzi. Mam orzeczenie o niepełnosprawności z powodu: astmy, alergii, niedoczynności tarczycy, zapalenia kości biodrowej i skutków oparzenia 2 i 3 stopnia na 20% mojego ciała. Po wypadku każde wyjście z domu to dla mnie była tragedia bo z płaczem wracałam do meiszkania żeby ludzie sie na mnie nie gapili. W styczniu tego roku urodziłam dziecko- dziecko długo wyczekiwane ale z powodu błedu lekarzy mam niepełnosprawne dziecko więcej tutaj http://kamila1986.blog.pl/

Mam niepełnosprawne dziecko!!!

05 wrz 2013 - 13:05:54

Ja też Ci współczuję ale na pewno nie zaprzeczysz ,że córcia to Twój największy skarb :)niestety tak już bywa ,że jedni rodzą się chorzy a drudzy zdrowi ,nic na to nie poradzimy. Córeczka na pewno kocha Cię z całych sil ! powodzenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wada wzroku -1.00 i -0.75