Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

calominal opinie

30.01 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny jak w temacie poszukuję germanistki lub po prostu osoby znającej niemiecki, która mogła by przetłumaczyć krótkiego maila na język niemiecki.
Mam 7 tygodniowego syna, który urodził się z asymetryczną główka. Wszyscy polscy specjaliści to bagatelizują jednak my nie odpuszczamy i działamy na własną rękę. Znalazłam wiele blogów gdzie rodzice mieli takie same problemy i znaleźli pomoc w klinice w Berlinie. Trzeba wysłać tam maila w języku niem lub ang z krótkim opisem sytuacji aby zakwalifikowali dziecko do leczenia dlatego bardzo proszę o pomoc.

Ja jestem nauczycielka j,niemieckiego. Ale nie rozumiem takich próśb na szafce, wszeszie pełno jest osob znajacych niemiecki i tłumaczy. Ale najlepiej żeby ktos zrobil to za darmo.

Cytat
Karolcia6782
Ja jestem nauczycielka j,niemieckiego. Ale nie rozumiem takich próśb na szafce, wszeszie pełno jest osob znajacych niemiecki i tłumaczy. Ale najlepiej żeby ktos zrobil to za darmo.

A ja nie rozumiem takich osób jak Ty,dziewczyna prosi o pomoc i chodzi o zdrowie dziecka a nie jakieś listy do szkoły jak większość nastolatek prosi o tłumaczenie. Ja jedyne co mogłabym pomóc w języku francuskim

A nie prościej iść do tłumacza niz przesiadywac w internecie i czekac na odpowiedz??? jakoś chyba słabo jej zalezy

Może nie ma pieniędzy? trzeba sobie pomagać ja nie widzę nic złego,że szuka tu pomocy..

Może nie ma pieniędzy? trzeba sobie pomagać ja nie widzę nic złego,że szuka tu pomocy..jeśli ktoś nie chce pomóc to niech nie osądza autorki

Cytat
Karolcia6782
Ja jestem nauczycielka j,niemieckiego. Ale nie rozumiem takich próśb na szafce, wszeszie pełno jest osob znajacych niemiecki i tłumaczy. Ale najlepiej żeby ktos zrobil to za darmo.


co za egoizm??? odezwałas się Pani nauczycielko po to by komus do kopac??? widac ze nauczycielom tylko zalezy na zbijaniu kasy (oczywiscie nie wszystkim) le Tobie widocznie tak skoro nie umiesz dziewczynie pomoc...



co do autorki odezwij sie na priv moja kuzynka siedzi w niemczech jest po germanistyce i ci to przetlumaczy tam ci podam namiary na meila bys mi wyslala co trzeba zrobic


OCZYWISCIE BEZINTERESOWNIE

Cytat
viktoria19044
Cytat
Karolcia6782
Ja jestem nauczycielka j,niemieckiego. Ale nie rozumiem takich próśb na szafce, wszeszie pełno jest osob znajacych niemiecki i tłumaczy. Ale najlepiej żeby ktos zrobil to za darmo.


co za egoizm??? odezwałas się Pani nauczycielko po to by komus do kopac??? widac ze nauczycielom tylko zalezy na zbijaniu kasy (oczywiscie nie wszystkim) le Tobie widocznie tak skoro nie umiesz dziewczynie pomoc...



co do autorki odezwij sie na priv moja kuzynka siedzi w niemczech jest po germanistyce i ci to przetlumaczy tam ci podam namiary na meila bys mi wyslala co trzeba zrobic


OCZYWISCIE BEZINTERESOWNIE

Po pierwsze nie jesteśmy na TY! A po drugie dokopać pisze się razem, a słowo Niemczech wielką literą!!

Cytat
Karolcia6782
Cytat
viktoria19044
Cytat
Karolcia6782
Ja jestem nauczycielka j,niemieckiego. Ale nie rozumiem takich próśb na szafce, wszeszie pełno jest osob znajacych niemiecki i tłumaczy. Ale najlepiej żeby ktos zrobil to za darmo.


co za egoizm??? odezwałas się Pani nauczycielko po to by komus do kopac??? widac ze nauczycielom tylko zalezy na zbijaniu kasy (oczywiscie nie wszystkim) le Tobie widocznie tak skoro nie umiesz dziewczynie pomoc...



co do autorki odezwij sie na priv moja kuzynka siedzi w niemczech jest po germanistyce i ci to przetlumaczy tam ci podam namiary na meila bys mi wyslala co trzeba zrobic


OCZYWISCIE BEZINTERESOWNIE

Po pierwsze nie jesteśmy na TY! A po drugie dokopać pisze się razem, a słowo Niemczech wielką literą!!


haha znalazła się bezbłędna jak chcę tak też mogę pisać:)wiec poprawiaj sobie moje słowa jak masz na to czas i nie ubliżaj:P tyle w temacie

KArolcia6782 tylko umie dogryzać innym osobom i pouczać w pisowni nie omylna dama:)jest bezczelną i nie uczciwą osobą i jeszcze egoistka!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-26 08:03 przez madzia1264.

Dzięki Bogu, że nie miała takiej nauczycielki od NIEMCA jak szanowna Karolcia :P Przykro mi autorku ale nie znam szwabskiego :/

Dziękuję za wszelkie zainteresowanie. Sądzę, że to nic wielkiego,że zwróciłam się tutaj o pomoc. Sądziłam, że są ludzie z sercem a nie tacy jak
"Karolcia6782" ( jak widać nie na próżno istnieje łatka przypięta do tego grona- tj. szanownych pedagogów) ale pozostawię to bez komentarza bo wszyscy ludzie dobrego serca i odpowiedniego poziomu intelektualnego potrafią zrozumieć moją sytuację. Szukam tutaj pomocy aby zaoszczędzić każdy grosz gdyż terapia to koszt w przeliczeniu na złotówki ok 15 tyś a takich pieniędzy nie mamy:/. Terapię można rozpocząć ok 5 miesiąca życia dlatego rzuciłam tutaj temat i nie jest to coś na ten moment jeszcze super pilnego ponieważ dziecko jest jeszcze za malutkie aby rozpocząć terapię. Jak widać Pani Karolcia6782 pewnie jeszcze nie jest matką i mało wie o życiu, a nawet jeśli jest, to chyba nie jest zbyt mądrą osobą aby oceniać mnie jako matkę i nazywać to w ten sposób ze "mi nie zależy"- odpowiadam Ci więc, ze właśnie dlatego, że mi zależy szukam wszędzie pomocy, ponieważ nie dysponuje takimi środkami i chwytam się każdej możliwości aby mieć możliwość leczenia synka i kiedy nadejdzie już ten czas ze synek będzie mógł już rozpocząć terapię to na pewno będzie leczony a my odmówimy sobie wszystkiego czego tylko można aby uzbierać taką kwotę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 09:56 przez noddy77.

Noddy77 przestań się tłumaczyć wielce Pani germanistce, szkoda czasu. A ja życzę żeby znalazł się ktoś życzliwy i Wam pomógł, dużo zdrowia Dla dziecka i Dla Was.

witam pochodze z niemiec, przebywam obecnie od roku w polsce chętnie pomoge, wiadomość na privat.

A pani upsss PANi karola juz nie ma chęci się wypowiedzieć mala sila przebicia ;-) 3mamy kicuki i też tj pisałam chętnie pomożemy ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przepuklina brzuszna