Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:34:23

co polecacie na katar stosuję wodę morską ale to za bardzo nie pomaga

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:37:59

Sterimar baby lub euphorbium. "Polecam! :)

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:41:15

Cytat
joannajustyna
Sterimar baby lub euphorbium. "Polecam! :)

sterimar baby jest do 3 roku zycia, ale nie pomaga tak jak euphorbium. ten drugi lek jest naprawde swietny, nawet dla doroslych

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:51:16

majść majerankowa, otrivin lub nasivin

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:55:50

sterimar, częste oczyszczanie, jak dziecko nie może oddychać to nasivin ale sporadycznie, nawilżanie powietrza. Tak naprawdę to musi sam przejść a wszystko to może ewentualnie załagodzić.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 08:58:15

Ja dla swojego dostałam na rano GripStop( chyba tak sie pisze)na wieczór Alergodil, super czyści i udrażnia nosek, w ciągu dnia euphorbin
Dostałam od laryngologa jak synek miał 2 latka i kilka miesięcy więc są jak najbardziej bezpieczne
Niby jest na nich ze dla dzieci powyzej 6 lat ale skoro lekarz mi przepisał to wiedział co robi, tym bardziej ze to szanowany lekarz, pracujacy w szpitalu na oddziale dziecięcym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 09:00 przez onozis82.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:03:21

ponoć( w/g pediatrów z mojej przychodni) wszystkie te kropelki do noska typu NASIVIN,OTRIVIN itp . to wysuszają śluzówkę dlatego można je podawać dość krótko....
euphorbium jako jeden z nielicznych można podawać właściwie do zakończenia kataru...i dużo wody morskiej...
ja odkąd z racji częstych infekcji odkąd nabyłam inhalator to zaraz robię mojej trójeczce inhalację sola fizjologiczną...traktują maseczkę już jak dobrego kolegę :))))))

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:06:40

Cytat
iv37
ponoć( w/g pediatrów z mojej przychodni) wszystkie te kropelki do noska typu NASIVIN,OTRIVIN itp . to wysuszają śluzówkę dlatego można je podawać dość krótko....
euphorbium jako jeden z nielicznych można podawać właściwie do zakończenia kataru...i dużo wody morskiej...
ja odkąd z racji częstych infekcji odkąd nabyłam inhalator to zaraz robię mojej trójeczce inhalację sola fizjologiczną...traktują maseczkę już jak dobrego kolegę :))))))

ooo
widze, ze mama z blizniakami
tez jestem mama blizniat :D

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:10:37

ja też mama bliźniaków :)

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:11:51

o jak fajnie :)
moje niunie skonczyly w tym roku 3 latka

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:21:39

zgadza się nastivin można stosować do 3 dni bo wręcz mogą uszkodzić śluzówkę, synkowi oprócz kropelek lekarz przepisywał syropek z wapnem, na wypadek gdyby to był katar alergiczny

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:25:16

moje mają 2 latka i 2 miesiące :)
nasivin daję na noc by udrożnić nos lekarka powiedziała że nasivin nie leczy tlko właśnie udrożnia i ja też czuję że mnie zaczyna coś brać zaczyna mnie boleć gardło i katarek mam już lekki wszystko od ściągania fridą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 09:27 przez piekara78.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 09:27:52

mój syn ma też 2 lata 2 miesiące, w sumie zaraz 3. też ma katar. pomaga mu otrivin, maść majerankowa a po tym otrivinie psikam mu marimerem.

co na katar dla 2--latka

01 sie 2012 - 12:54:29

moje stoneczki mają prawie 3 lata-tzn. skończą w listopadzie:))))) a ich starsza siostra-też skorpionek w listopadzie będzie miała 7 lat...ja przy każdym katarze inhalacje z soli i euphorbium... i czasem maść majerankowa pod nos:)))))

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

co na katar dla 2--latka

19 wrz 2013 - 15:24:13

Nieprawda, nam pediatra przepisał sterimar baby, a moja Marysia ma dopiero 2 miesiące. Z ciekawości sprawdziłam u nich na stronie i lekarz miał rację. Sterimar baby jest rzeczywiście dla niemowląt i małych dzieci. U nas się sprawdził jak mała miała katarek bo dobrze oczyszczał nosek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Afty u dziecka-pomocy