Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

54 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co to może być??

30 lip 2012 - 22:10:56

Witajcie.
Mam pytanie może któraś z was coś takiego przechodziła.
W sobotę wróciłam z Holandii gdzie spędziłam 2 tyg wakacji z moją 10-cio miesięczną córcią, przed samym odlotem jeszcze w Hol mała zwymiotowała dość solidnie i zrobiła się apatyczna (jadła wcześniej tylko mleczko), później zaczęła marudzić, zjadła kanapeczkę popiła wodą i było ok, podczas podróży do domu była rozdrażniona, senna itd... do tego miała gorący czubek głowy, stopy i rączki (wszystko inne chłodne, myśleliśmy że może to przemęczenie, upał itd...
Wieczorem dostała temp.39 st. Miała ją też w nocy i cały wczorajszy dzień, mimo podawania nurofenu pojawiała się co jakieś 3-4 godz, pojechaliśmy do przychodni weekendowo-świątecznej i po przebadaniu małej pani doktor stwierdziła że chyba się gardło zaczyna, ale przy badaniu zauważyła coś na pleckach( miała czerwone znamię, plamki - nie wiem jak to nazwać), wypisała clemastin, kazała podawać nurofen co 8 godz a w razie gdyby w miedzy czasie pojawiła sie gorączka to do tego paracetamol, gorączkę miała jeszcze wczoraj wieczorem i do teraz nic, całkiem inne dziecko.
Dopiero przy kąpieli (wcześniej tego nie zauważyłam/ nie było) zobaczyłam kilka większych krostek na brzuszku, pleckach i czole do tego takie same plamy jak na pleckach zrobiły się na bioderkach.
Zastanawiam się czy to nie kolejna 3-dniówka, chociaż przechodziła już jedną pod koniec maja, ale trochę niepokoją mnie te krostki i ten niby rumień wcześniej na pleckach teraz na bioderkach, mam się czym martwić???
Jutro pójdę z nią do naszego pediatry ale może któraś coś podobnego przechodziła z maluchem??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Leki uspojajające dla dzieci-pomóżcie