Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

31 minut temu

szkoła nauki jazdy

33 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

logopeda warszawa

26 lip 2012 - 12:58:59

witam, może Wy mi pomożecie, bo nic na tą chwilę nie mogę znaleźć...szukam logopedy dziecięcego w Warszawie, na NFZ, najlepiej gdzieś w okolicach Mokotowa lub linii metra...udało mi się znaleźć kilka poradni ale wszystkie płatne...pomożcie

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

logopeda warszawa

26 lip 2012 - 13:06:35

Niestety nie pomogę,gdyż my chodzimy do logopedy w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej na Kopernika ,lecz jest to lekarz do którego kieruje nas pani doktor z tego ośrodka i nie ma tam możliwości wizyt dzieci,które nie są rehabilitowane. Pediatra nie zna jakiś adresów? Na Niekłańskiej w szpitalu byłaby możliwośc tylko,że to trochę daleko byście mieli.

logopeda warszawa

27 lip 2012 - 11:39:55

dziekuje za jakiekolwiek namiary :) moja pani doktor za bardzo nie zna, bo wiekszosc logopedow wkracza w wieku przedszkolnym a ze moja do przedszkola nie chodzi wiec za bardzo nie mze pomoc...jutro jestem umowiona na bezplatna konsultacje i zobacze co mi powie i wtedy podejme decyzje czy chodzic prywatnie a w miedzy czasie bede szukac gdzies panstwowo

logopeda warszawa

14 sie 2012 - 19:56:16

Może u mnie, w Instytucie Matki i Dziecka na Kasprzaka :)

logopeda warszawa

18 lip 2013 - 17:22:24

Ja polecam Monikę Różycką http://odslowadoslowa.waw.pl. Co prawda nie ma chyba refundacji z NFZ, ale jest za to bardzo tanio, a przy tym Pani Monika jest genialna, jeśli chodzi o pracę z dziećmi. Nasz 4-letni Olaf bardzo ją lubi, widzimy z Moją Połówką ogromy postęp i nie żałujemy tej decyzji, Pozdrawiam:)

logopeda warszawa

18 lip 2013 - 20:21:07

ja polecam panią Ewa Ferenc – Lech świetna z podejściem do dzieci i co ważniejsze logopeda z dużą wiedzą doświadczeniem i powołaniem do tej pracy

logopeda warszawa

19 paź 2019 - 00:49:31

@monikaduszak2909 ja mogę polecić logopedę p. Kasię, która prowadzi gabinet logopedyczny przy metrze Marymont, ale obsługuję też Bielany/Bemowo/Żoliborz. Pani Kasia ma doświadczenie w pracy nawet z trudnymi dziećmi (jak nasze ;-) ) i trudnymi przypadkami (ja przyszłam z polecenia) . Chociaż rok szukałam terapeutki, to ona na pierwszych zajęciach nawiązała kontakt! Potrafi zachować dyscyplinę i jest serdeczna polecam z całego serca :) Namiar: Gabinet Logopeda Lewsza: https://logopedalewsza.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to może być??