Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

57 minut temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

logopeda warszawa

26 lip 2012 - 12:58:59

witam, może Wy mi pomożecie, bo nic na tą chwilę nie mogę znaleźć...szukam logopedy dziecięcego w Warszawie, na NFZ, najlepiej gdzieś w okolicach Mokotowa lub linii metra...udało mi się znaleźć kilka poradni ale wszystkie płatne...pomożcie

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

logopeda warszawa

26 lip 2012 - 13:06:35

Niestety nie pomogę,gdyż my chodzimy do logopedy w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej na Kopernika ,lecz jest to lekarz do którego kieruje nas pani doktor z tego ośrodka i nie ma tam możliwości wizyt dzieci,które nie są rehabilitowane. Pediatra nie zna jakiś adresów? Na Niekłańskiej w szpitalu byłaby możliwośc tylko,że to trochę daleko byście mieli.

logopeda warszawa

27 lip 2012 - 11:39:55

dziekuje za jakiekolwiek namiary :) moja pani doktor za bardzo nie zna, bo wiekszosc logopedow wkracza w wieku przedszkolnym a ze moja do przedszkola nie chodzi wiec za bardzo nie mze pomoc...jutro jestem umowiona na bezplatna konsultacje i zobacze co mi powie i wtedy podejme decyzje czy chodzic prywatnie a w miedzy czasie bede szukac gdzies panstwowo

logopeda warszawa

14 sie 2012 - 19:56:16

Może u mnie, w Instytucie Matki i Dziecka na Kasprzaka :)

logopeda warszawa

18 lip 2013 - 17:22:24

Ja polecam Monikę Różycką http://odslowadoslowa.waw.pl. Co prawda nie ma chyba refundacji z NFZ, ale jest za to bardzo tanio, a przy tym Pani Monika jest genialna, jeśli chodzi o pracę z dziećmi. Nasz 4-letni Olaf bardzo ją lubi, widzimy z Moją Połówką ogromy postęp i nie żałujemy tej decyzji, Pozdrawiam:)

logopeda warszawa

18 lip 2013 - 20:21:07

ja polecam panią Ewa Ferenc – Lech świetna z podejściem do dzieci i co ważniejsze logopeda z dużą wiedzą doświadczeniem i powołaniem do tej pracy

logopeda warszawa

19 paź 2019 - 00:49:31

@monikaduszak2909 ja mogę polecić logopedę p. Kasię, która prowadzi gabinet logopedyczny przy metrze Marymont, ale obsługuję też Bielany/Bemowo/Żoliborz. Pani Kasia ma doświadczenie w pracy nawet z trudnymi dziećmi (jak nasze ;-) ) i trudnymi przypadkami (ja przyszłam z polecenia) . Chociaż rok szukałam terapeutki, to ona na pierwszych zajęciach nawiązała kontakt! Potrafi zachować dyscyplinę i jest serdeczna polecam z całego serca :) Namiar: Gabinet Logopeda Lewsza: https://logopedalewsza.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to może być??