Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiana mleka-ból brzuszka

23 lip 2012 - 21:16:51

Witam drogie mamusie mam pytanie,moja 6 miesięczna córeczka od 3 dni pije mleko następne czyli Bebilon Pepti 2 i mam wrażenie że ma wzdęcia i troszke boli ja brzuszek czy któraś z Was tak miała przy zmianie mleka???Czy to normalne czy raczej nie???Dodam że stopniowo przechodzimy z 1 na 2 więc tak jak trzeba i czy wasze pociechy po bebilonie Pepti też miały zielone kupki??? będę wdzieczna za pomoc!!!

Zmiana mleka-ból brzuszka

24 lip 2012 - 07:03:01

Nie pomogę za bardzo bo karmię jeszcze piersią, ale z tego co słyszałam to się zdarza. Moja siostrzenica była na Bebilonie i zielone kupy to była norma... Najlepieij zrobisz jeśli skonsultujesz to z pediatrą, być może trzeba dobrać inne mleko.

Zmiana mleka-ból brzuszka

25 lip 2012 - 10:42:40

No właśnie zmieniłam mleko z bebiko na Bebilon Pepti i nie chce jej tak często zmieniać mleka bo to podobno nie za dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Zmiana mleka-ból brzuszka

25 lip 2012 - 10:53:19

Mój braciszek robi kupkę zieloną po Bebilonie,ale mama mówi,że to nic (w końcu to jej 4dziecko),ale nie wiem jak reaguje na zmianę mleka,bo nie mieszkam z mamą...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Zmiana mleka-ból brzuszka

26 lip 2012 - 21:25:46

z tego co pamiętam to normalne że każdorazowo przy zmianie mleczka boli brzuszek i jest inna kupka, jeśli będzie się to utrzymywało to znaczy że mleczko niuni nie służy i lepiej "za często" zmieniać niż karmić dziecko mlekiem którego nie trawi, my przeszliśmy przez prawie wszystkie mleka i dopiero po bebiko brzuszek nie bolał no i smak małemu odpowiadał :)

Zmiana mleka-ból brzuszka

27 lip 2012 - 07:35:35

A czemu przeszlas z Bebika na Bebilon Pepti ?

Zmiana mleka-ból brzuszka

27 lip 2012 - 07:54:01

Moja córeczka też miała taki problem pijąc Bebiko więc zmieniliśmy jej na Nan.. Kupiliśmy też kropelki Bobotic żeby nie miała problemów z brzuszkiem i po kilku dniach problemy z kupkami i wzdęciami się skończyły..

Zmiana mleka-ból brzuszka

13 lis 2012 - 20:01:39

Maluszkom, nawet w szpitalach podają położne Espumisan w kropelkach ->




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 20:04 przez Lalunka.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Zmiana mleka-ból brzuszka

17 maj 2013 - 21:06:31

Cytat
Antalisa
A czemu przeszlas z Bebika na Bebilon Pepti ?

Nigdzie nie napisała,że wcześniej dziecko piło Bebiko,ale powod pewnie jest jeden-skaza białkowa.

Zmiana mleka-ból brzuszka

17 maj 2013 - 22:15:27

Cytat
moni1224
Cytat
Antalisa
A czemu przeszlas z Bebika na Bebilon Pepti ?

Nigdzie nie napisała,że wcześniej dziecko piło Bebiko,ale powod pewnie jest jeden-skaza białkowa.


napisała kilka postów wyżej , że zmieniła z Bebiko na Bebilon

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

logopeda warszawa