Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Viburcol

05 lis 2012 - 20:16:58

Cytat
just7
Może stąd się bierze ta rozbieżność. Ja w każdym razie trafiam tylko na ten z receptą. Rozumiem że ten "c" jest niebezpieczny, a ten "n" był bezpieczny. Tak mam to rozumieć?

Nic podobnego! to ten sam lek, z tym samym składem. Musieli zmienić nazwę po to by móc sprzedawać go tylko na receptę.

Viburcol

06 lis 2012 - 14:54:33

No ja właśnie też nie jestem w stanie tego pojąć ! Jak coś co kiedyś było bezpieczne i zdrowe dla dziecka teraz może już być niezdrowe! Ludzie nadal są przecież tacy sami ! Nic się nie zmieniło poza decyzją rządu ! Lek jest nadal ten sam i ma ten sam skłąd ! Pozdrawiam !

Viburcol

06 lis 2012 - 15:58:18

Mam prawie cala paczke jakby któras mama chciała moge odsprzeadc bez recepty :D nam sie juz nie przyda :)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Viburcol

03 gru 2012 - 09:01:17

Ale ten środek powinien być dostępny dla każdego. Jak to się dzieje że paracetamol, który skutkuje efektami ubocznymi jest ogólnodostępny a Viburcol nie? Homeopatia jest zdrowsza i bezpieczniejsza. W zasadzie nie ma ryzyka przedawkowania.

Viburcol

31 sty 2013 - 03:23:28

W mojej aptece caly czas sprzedaja viburcol c bez recepty. Pytalam sie farmaceuty dlaczego we wszystkich aptekach potrzebuja recepty a tam nie i powiedzial mmi ze ten lek jest lekiem homeopatycznym i ta apteka sprzedaje go bez recepty bo nie rozumieja dlaczego by nie mieli

Viburcol

25 mar 2014 - 22:41:56

A słyszałyście, że viburcol znowu jest sprzedawany bez recepty? Widać, podpisywanie petycji coś dało. W końcu leki homeopatyczne na bazie ziół nie powinny być na receptę. Tym bardziej, że są całkowicie bezpieczne.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Viburcol

30 mar 2014 - 18:16:56

Nie słyszałam, ale to dobra wiadomość. Już białej gorączki dostawałam podczas tego czekania w kolejkach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy !!!! przewrażliwienie na punkcie zdrowia swojego dziecka:((