Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

22 minut temu

Biznes

26 minut temu

tabernakula sklep

46 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:01:36

Dziewczyny,
moja 2 letnia córeczka nagle zaczęła utykać na lewą nóżkę. Nie miała żadnego urazu,upadku etc który mógłby być przyczyną.
Wyginałam jej nóżkę w każdym miejscu,nie boli ją. Nie wiem jaka może być przyczyna....
Za tydzień.n idę z nią na bilans 2 latka to zapytam pediatry.
Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim ?????

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:02:38

Może źle spała,przydusiła sobie tą nogę i przejdzie zaraz :)

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:06:29

a długo to trwa?

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:10:39

Zobacz najpierw, czy to w ogóle przejdzie. Może po prostu noga źle się ułożyła podczas snu.

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:11:46

trwa to od soboty, czyli już 5 dni!

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:15:22

Od 5-ciu dni i nie poszłaś z nią do lekarza tylko skarżysz się na szafie? Co z Ciebie za matka!

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 09:38:50

Ja na twoim miejscu juz dawno byłą bym u lekarza z córeczka. Nie bagatelizuje się takich objawów u dziecka.

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 11:40:46

Jeżeli nic sobie sama z tą nóżką nie zrobiła to może stanęła na coś stopą lub paznokietek jej się gdzieś wrasta. Obejrzyj dokładnie stópkę i na pewno należy zgłosić się do lekarza bo nie znając sytuacji nikt Ci tu nie pomoże

dziecko kuleje !

12 lip 2012 - 11:59:32

Witam,
Moja siostra ma ten sam problem ze swoim 18-miesięcznym synkiem.
Po pierwsze zachowaj spokój to raczej nic poważnego. Jeśli Twoja córeczka miała robione USG w pierwszym roku życia w kierunku dysplazji pewnie można to wykluczyć. Przyczyny mogą być błahe ale radzę sprawdzić.
Moja siostra jest na etapie diagnozowania i niestety ciężko trafić na dobrego ortopedę, który nie zbagatelizuję sprawy, ale ona była uparta. Teraz jest już po zdjęciach RTG i na szczęście wykluczono poważne choroby kości...Poszukaj dobrego lekarza a na początek idź do pediatry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to może być