Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecko i kawa

14 maj 2012 - 10:15:26

Nie oceniam tej mamy,która daje dziecku kawe-jej dziecko,jej sprawa.Jednak moim zdaniem kawa rozpuszczalna jest jeszcze "gorsza" od parzonej,bo bardziej "skoncentrowana",a tym samym mocniejsza.Takze ja nigdy nie dalabym dziecku nawet napic sie takiej kawy,a co dopiero jesc!Z kolei mieszkalam kilka lat we Włoszech i tam jest normą podawanie takim dwu-trzy latkom do śniadania parzoną kawę tyle,że z dużą ilością mleka.Inna kultura inne obyczaje,także nie oceniam matki,ale uważam,że rozpuszczalna jest bardziej "niebezpieczna" tymbardziej dla dziecka i napewno nie powinno się jej jeśc!

Dziecko i kawa

14 maj 2012 - 11:37:02

jak widaomo kawa wyplukuje witaminy z organizmu...moze zaproponuj kolezance zeby kupila małemu inke!

Dziecko i kawa

14 maj 2012 - 16:40:29

Niepoważna matka. Właściwie dziecko wszystko bierze do buzi próbuje zjeść. Od tego są rodzice, żeby uczyć dziecko co jestt dobre a co nie, co wolno , a czego nie można robić. Moja ,też 2 letnia córka z chęcią biegała by po ulicy. Ale jest nauczona, że w takich miejscach chodzi się za rękę poboczem.
Przecież mogła bym pozwolić jej chodzić po ulicy, tłumacząc że tak lubi. Ale to, że może potrącić ją samochód, to już jest mniej istotne...Czasem mam wrażenie, że to dzieci wychowują swoich rodziców, a nie rodzice swoje dzieci.

Dziecko i kawa

17 maj 2022 - 20:43:02

W sumie ja jakoś nie widzę tu powiązania i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to aby wiedzieć również jakich akcesoriów do naszej kawy używać. Mogę podpowiedzieć, że na pewno w sklepie https://www.nespresso.com/pl/pl/order/accessories/vertuo każdy z nas może sobie zamówić takie akcesoria do kawy jakie mu najbardziej odpowiadają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Niemowle jak 3-4 latek