Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 10:44:28

Witam:)Chciałabym poznać wasze opinie.Podczas wczorajszej wizyty u koleżanki doznałam szoku:)Zaczne od tego ,że moja koleżana jest bardzo dobrą i troskliwą mamusią,ale zdziwiło mnie to,że swojemu niespełna dwuletniemu dziecku daje do jedzenia kawe rozpuszczalną.Poprostu przy mnie otworzyła słoiczek z kawą i mały wyjadał ją ze słoiczka z apetytem.Gdy spytałam czy to mu nie zaszkodzi ,powiedziała,ze to trochę tylko i ze on to lubi:)Zdziwiłam się bardzo.Dziewczyny co o tym myślicie???Bo mi wydaje się to dziwne,tymbardziej,że to jeszcze małe dziecko .

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 10:50:25

masakra..ja synkowi 2letniemu herbaty w granulkach nie chce dawac bo tez lubi(prababcia go nauczyła) a co dopiero kawe..ehh

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 10:56:32

O matko!!
to może przecież oładek zamólic i boleć brzuszek!
JA tak wcinałam po kryjomu przed mamą Vibowit:))i mnie brzucho bolał,ale kawe???No w życiu bym nie pomyślała...
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 11:02:24

Cytat
Agulek84
O matko!!
to może przecież oładek zamólic i boleć brzuszek!
JA tak wcinałam po kryjomu przed mamą Vibowit:))i mnie brzucho bolał,ale kawe???No w życiu bym nie pomyślała...
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub


chyba wdusiłam caps lock,bo nie można odczytac ko ńca wypowiedzi:)Pozdrawiam

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 11:41:30

Kazdy robi jak uwaza - skoro matka nie widzi w tym nic zlego to sama nic nie zrobisz, a taki temat nic nie wniesie procz ew "linczu" na tej kobiecie.

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 11:50:31

moj corcia ma teraz 2 latka , ale od ok 1,5 roku rowzniez pokochala kawe rozpuszczalna. jak tylo mialam zrobiona to sie zaczajala i sobie golła:):) i tak wszedzie i u kazdego, zawsze wypila kilka łykow
. teraz ja troche oszukuje i daje na czubeczek kawy rozpuszczelnej do szklanki i do tego wrzucam torebke kawy zbozowej i dodaje duzo mleka i corcia pije do sniadania( samej zbozowej nie chciala). nie ma problemow z brzuszkiem , ani z apetytem .

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 14:04:07

Cytat
bialutka69
moj corcia ma teraz 2 latka , ale od ok 1,5 roku rowzniez pokochala kawe rozpuszczalna. jak tylo mialam zrobiona to sie zaczajala i sobie golła:):) i tak wszedzie i u kazdego, zawsze wypila kilka łykow
. teraz ja troche oszukuje i daje na czubeczek kawy rozpuszczelnej do szklanki i do tego wrzucam torebke kawy zbozowej i dodaje duzo mleka i corcia pije do sniadania( samej zbozowej nie chciala). nie ma problemow z brzuszkiem , ani z apetytem .

O_O Jakby się tatusiowi zaczaiła na piwko i by "sobie golła" i "pokochała", to też by dostawała..? Super podejście, bezstresowe wychowanie, co chce to ma...

A co do tematu, tak jak napisała Antalisa - nie ma co się produkować, niektórym i tak nie przetłumaczysz.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 14:19:37

W kawie przecież jest kofeina,która wypłukuje magnez z orgnizmu,oraz powoduje wzrost ciśnienia we krwi.Nie szaleje potem to dziecko po domu?

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 14:35:13

Cytat
monia_25
W kawie przecież jest kofeina,która wypłukuje magnez z orgnizmu,oraz powoduje wzrost ciśnienia we krwi.Nie szaleje potem to dziecko po domu



Właśnie też o tym pomyślałam!przecież kawa pobudza...
No ale mama tego dziecka ma swój rozum i wie co robi więc nic nam do tego;)

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 14:41:07

Cytat
bialutka69
moj corcia ma teraz 2 latka , ale od ok 1,5 roku rowzniez pokochala kawe rozpuszczalna. jak tylo mialam zrobiona to sie zaczajala i sobie golła:):) i tak wszedzie i u kazdego, zawsze wypila kilka łykow
. teraz ja troche oszukuje i daje na czubeczek kawy rozpuszczelnej do szklanki i do tego wrzucam torebke kawy zbozowej i dodaje duzo mleka i corcia pije do sniadania( samej zbozowej nie chciala). nie ma problemow z brzuszkiem , ani z apetytem .
Dobrze ,że sobie gorącej nie "golła"...

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 14:53:53

teraz będzie popis "wspaniałych mamusiek" na forum - ciekawe kiedy zaczną sie bluzgi na temat tych co nie pasują do kanonów ...

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 15:14:14

dziwne, ja mam 22 lata i po kawie rozpuszczalnej dostaje arytmii a co dopiero dać kawę 2 latkowi, ludzie ogarnijcie się...może i dziecku smakuje ale to nie jest dobre na serce zwłaszcza w tym wieku. to że brzuszek będzie bolał to może być najmniejszym problemem, ale jak dziecko dostanie częstoskurczu to nie wiem co zrobicie.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 16:20:23

Cytat
Antalisa
Kazdy robi jak uwaza - skoro matka nie widzi w tym nic zlego to sama nic nie zrobisz, a taki temat nic nie wniesie procz ew "linczu" na tej kobiecie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 16:26:47

Cytat
Antalisa
Kazdy robi jak uwaza - skoro matka nie widzi w tym nic zlego to sama nic nie zrobisz, a taki temat nic nie wniesie procz ew "linczu" na tej kobiecie.
Ale justyna9912 nie pyta się co ma zrobić tylko o to, co sądzimy o podawaniu 2 letniemu dziecku kawy rozpuszczalnej jak to robi jej znajoma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 16:28 przez monia_25.

Dziecko i kawa

15 lut 2012 - 16:51:27

Cytat
monia_25
Cytat
Antalisa
Kazdy robi jak uwaza - skoro matka nie widzi w tym nic zlego to sama nic nie zrobisz, a taki temat nic nie wniesie procz ew "linczu" na tej kobiecie.
Ale justyna9912 nie pyta się co ma zrobić tylko o to, co sądzimy o podawaniu 2 letniemu dziecku kawy rozpuszczalnej jak to robi jej znajoma


dokładnie,chcę znać tylko wasze opinie na ten temat:)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lunatykowanie