Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znikająca wysypka

03 lut 2012 - 15:31:16

Piszę tu bo zachwile zwarjuję może ktoś spotkał się z czymś takim .
Córka rano wstała do przedszkola i zauwarzyłam że ma na brodzie aż do szyji krostki , miejsce w którym pojawia się wysypka jest czerwone i białe bąble na nim jak po pogryzieniu komara ,miała na brodzie ze 20 minut i znikneły na ręku z pięć krostek do półgodziny znikneły przez dwie godziny niebyło pużniej dwie pod okiem zrobiły się i 10 minut i niema znowu 4 godziny nic a teraz na buzi już znika kilka na plecach i dwie na brzuchu są swędzące bo na brzuchu drapała . Do lekarza w poniedziałek dopiero mamy , żadnych innych doliglewości niema , czy to może jakaś alergia , myślałam żeby na dyżur jechać wieczorem ale jak pojadę a tu krostek niebędzie bo tak szybko znikają.

Znikająca wysypka

03 lut 2012 - 16:12:00

Moja córcia też ostatnio miała taką samą wysypkę pojechałyśmy na nocny dyżuri dowiedziałam się ze to może być od wszystkiego czyli : od czegoś co zjadła bądź od zmiany proszku czy mydła. Ja podejrzewam ze u nas było to o jabłka które zjadła u sąsiadki być moze jakieś mocno sprskane :( dostałysmy clemastinum 2 razy dziennie i Zyrtec na noc przez 3 dni :) trzeba tylko uwazać czy nie robi się opuchnięta :)pozdrawiam i zrówka zyczę :)

Znikająca wysypka

03 lut 2012 - 16:30:35

Ona chodzi do przedszkola więc może coś tam zjadła teraz przybywa tych krostek opuchnięta nie jest bawi się jak mąż wruci to pojedziemy na nocny dyżur myślałam o wapnie żeby jej podać

Znikająca wysypka

03 lut 2012 - 16:54:18

wapno nie zaszkodzi ale tez na to nie pomoże niestety :( jeśli masz te leki o ktorych pisałam to mozesz jej spokojnie podac :)Dodam że od razu jak przyjechaliśmy to Clemastinum dostała o 18 a Zyrtec o 21 i rano po wysypce nie było śladu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-03 16:58 przez malgoskamm.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Omamy u 4latka