Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 17:14:28

A moja lekarka mi odradziła stosowanie inhalatora.dziwna sprawa bo mój 3latek we wrzesniu poszedl do przedszkola i juz miał 2 zapalenia oskrzeli,zapalenie płuc i krtań.Przy tym za kazdym razem katar.Ona nie widzi w tym nic dziwnego bo syfy w powietrzu i chore dzieci w przedszkolu...ale zeby co chwilę?Myslę o zmianie lekarza,ale czy tak sama mogę syna inhalować?i czym?

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 17:25:04

Cytat
moniaa43
A moja lekarka mi odradziła stosowanie inhalatora.dziwna sprawa bo mój 3latek we wrzesniu poszedl do przedszkola i juz miał 2 zapalenia oskrzeli,zapalenie płuc i krtań.Przy tym za kazdym razem katar.Ona nie widzi w tym nic dziwnego bo syfy w powietrzu i chore dzieci w przedszkolu...ale zeby co chwilę?Myslę o zmianie lekarza,ale czy tak sama mogę syna inhalować?i czym?


Nie jestem lekarzem, aczkolwiek dla mnie to dziwne podejście lekarza .... właśnie jak dzieci mają zapalenie oskrzeli czy płuc to lekarz zaleca inhalację. Przecież wówczas podaje się leki na rozszerzenie oskrzeli itp. Tymbardziej skoro Twój synuś ma już 3 latka, mój mając 4 mce miał już inhalację. Prawdą jest fakt, że ja na własną rękę nigdy nie stosuję, zawsze konsultuję to z lekarzem, by odpowiednio dobrać skład do inhalacji, więc może faktycznie udaj się do innego lekarza, taka inhalacja odpowiednio dostosowana na prawdę pomoga, ja będąc Tobą poradziłabym się innego specjalisty.

Zdrówka życzę dla synka !!! ;)))))

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 17:49:12

Dzięki za odpowiedz;)najgorsze jest ze w tej mieścinie,w ktorej teraz mieszkam nie dostalam sie do 2 innych przychodni zeby dziecko przepisać,a w tej gdzie jesteśmy teraz jest tylko 2 pediatrow,jedna gorsza od drugiej.Pozostaje chodzic prywatnie.Ja nie wiem za co się w tym kraju płaci składki...

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 18:11:58

Cytat
moniaa43
Dzięki za odpowiedz;)najgorsze jest ze w tej mieścinie,w ktorej teraz mieszkam nie dostalam sie do 2 innych przychodni zeby dziecko przepisać,a w tej gdzie jesteśmy teraz jest tylko 2 pediatrow,jedna gorsza od drugiej.Pozostaje chodzic prywatnie.Ja nie wiem za co się w tym kraju płaci składki...


I tu się z Toba zgodzę! :(
Niestey taka jest nasza "cudowna" służba zdrowia, człowiek nie może liczyć na lekarzy, a co niektórzy łachę robią, że leczą ... :(
Faktycznie masz kiepską sytuację, mimo to kombinuj jakoś, by udać się do innego pediatry, albo pogadaj z tą obecną, niech poleci synkowi inhalację, skoro tak często Ci choruje. Przecież większość dzieci je stosuje ... ostatecznie jak nie będzie wyjścia i finanse Ci pozwolą to pozostaje prywatna wizyta ...

Inhalator pomoc w wyborze

22 mar 2012 - 10:18:04

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-01 18:24 przez m_1982.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

Inhalator pomoc w wyborze

16 gru 2012 - 12:59:39

My parę miesięcy temu zakupiliśmy inhalator Pari Junior Boy bo poprzedni przestał działać.estem bardzo zadowolona najlepszy inhalator na świecie tylko też bardzo drogi


OPIS:
Zastosowanie kolanka łączącego nebulizator i maskę umożliwia inhalację, zarówno w pozycji siedzącej lub leżącej. System zaworów, zapewnia krótki czas inhalacji i zminimalizowane straty leku. Kompresory Pari nie mają limitów czasowych. Nebulizator nadaje się do sterylizacji w autoklawie. Inhalator może współpracować z przystawkami do fizjoterapii, przerywaczem, filtrem antybiotykowym i przystawką do górnych dróg oddechowych Pari Sole

Mamy tylko że zieolony



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 13:00 przez kami2326.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2013 - 11:02:08

Np. Yoycare - http://www.i-apteka.pl/pol_m_Sprzet-medyczny_Inhalatory-382.html Te urządzania nie są drogie, a służą naprawdę długo.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Inhalator pomoc w wyborze

30 sie 2013 - 12:23:54

Dobre są inhalatory pneumatyczne. Ja osobiście mam coś takiego:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SINGULAR 4- nowa koszmarnie wysoka cena jaki ODPOWIEDNIK??