Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inhalator pomoc w wyborze

22 kwi 2011 - 19:19:35

Chce kupic inhalator Medel amily, sprzedawca proponuje dokupienie maseczki dla niemowlat do 6 mcy. Moje dziecko ma 6 skonczone, czy uwazacie ze powinnam dokupic te maske, czy ta dla dzieci, ktora jest na wyposazeniu wystarczy?

Inhalator pomoc w wyborze

22 kwi 2011 - 20:58:10

Cytat
Klauduska1212
ja mam medel famili soft, tzn teraz juz nie medel tylko philips, jest malutki (mozna go trzymac na dloni)lekki, w miare cichy, ma dlugi kabel i rurke, na allegro razem z przesylka dalam 150zl, ma dwie maseczki, jedna dla doroslych, druga dla dziecka oraz koncowke do buzi i noska
ta firma to jedna z najlepszych produkujacych infalatory domowe!!!!

[embed_image af3c0c590ca6af5f1c6901bfa38cfba2]

mam ten sam!:)

polecam:)

Inhalator pomoc w wyborze

22 kwi 2011 - 21:27:25

Ja mam taki,

jest dość w przystępnej cenie 110zł

Inhalator pomoc w wyborze

22 kwi 2011 - 22:07:46

a jakich kropli do inhalatora uzywacie?

Inhalator pomoc w wyborze

23 kwi 2011 - 08:00:02

Cytat
goothica
a jakich kropli do inhalatora uzywacie?
berodual

Inhalator pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 21:24:07

Witam drogie Mamy. Mam takie pytanie jaki inhalator polecacie dla malucha?
ja osobiście zastanawiam się nad takim Inhalator PHILIPS Medel FAMILY prosze

o opinię jaki on jest.



Inhalator pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 21:32:41

witam my mamy tez medel jest super warto naprawde dalismy za niego 200 zł i jestesmy zadowoleni

Inhalator pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 21:56:48

Ja mam OMRON i jest super-polecam.ma oczywiście w komplecie taką maseczkę dla dorosłych i dla dzieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-06 21:58 przez Gorzata2009.

Inhalator pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 22:51:56

my też mamy omron, polecam

Inhalator pomoc w wyborze

06 gru 2011 - 22:53:46

my kupiliśmy INHALATOR PHILIPS PRO SOFT TOUCH, DAWNY MEDEL!! jest po prostu super...zależało nam na pracy ciągłej a ten ma możliwość ponad 2000 godzin ciągłej pracy bez wyłączania..a poza tym ma wysoki przepływ przez nebulizator- szybkość inhalacji (0,55 ml/min) jest średnio dwukrotnie większa niż większości inhalatorów dostępnych na rynku..polecam..nawet porównując z tym co używały dzieci w szpitalu widzę że ten ma dużo większe możliwości..cena dość wysoka ale to w końcu zakup na lata:)

Inhalator pomoc w wyborze

07 gru 2011 - 08:32:27

My mamy tego PHILIPSA jest super, zapłaciłam 150 na all już z wysyłką.

Inhalator pomoc w wyborze

07 gru 2011 - 10:49:17

my mamy firmy Rigamonti OB R1000 ale kolor czarny nie jest najładniejszy ale ważne że pomaga synkowi złapać oddech.Mamy go od kiedy synek skończył 3 miesiące teraz Kuba ma prawie 3 latka i 2 miesiące


Inhalator pneumatyczny
Inhalator przystosowany do pracy ciągłej
Emisja powietrza 16 l/min.
Średnia wielkość rozpylanych cząsteczek - 2,7u
Rozpylacz SIDESTREAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-07 10:53 przez kami2326.

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 13:58:41

Witam:)Ja posiadam babyhaler i jestem zadowolona,kosztuje ok 70 złotych:)))

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 16:36:21

My również mamy ten tłokowy Pingwinek. :)

Kupiłam synkowi jak miał 7 mcy, teraz ma 4 latka i nadal jesteśmy zadowoleni. Dzieciaki chętnie z niego korzystają, maluchy znajomych również chętnie się nim inhalowały. Wygląd co prawda jest typowo dla najmłodszych, co nie oznacza, że dorośli nie mogą z niego korzystać.
Jest przystosowany zarówno dla dzieci jak i dorosłych, również moja 18-letnia córa z niego korzystała, dokupiliśmy tylko większą maskę.
W zestawie jest wszystko, nawet zapasowe filtry, dla maluszków jest smoczek, a dla większych dzieci maska, dla dorosłych można dokupić nawet większą maskę. Pojemność ma dostosowaną tak, że dawki dla dorosłych spokojnie się mieszczą w zbiormniczku.
Obecnie Marcinek jest chory i mamy 10 kropli Berodualu + 5 ml soli + ampułka dodatkowego leku i nawet połowy zbiornika nie zajmuje, pompuje solidnie i cały nasz zabieg trwa 10 do 15 minut góra, to normalny czas i zależy też od dawki jaką się dozuje.

Z mojej strony mogę szczerze polecić, używamy już 3 lata, działa bez zarzutów i maluchy chętnie z nim współpracują. :)))





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 16:41 przez misiu190208.

Inhalator pomoc w wyborze

30 sty 2012 - 16:39:20

Witam , jak też stoję przed dylematem jaki inhalator kupić ( teraz mam wypożyczony z przychodni ale wkrótce muszę oddać ) .
Zastanawiam się nad INHALATOR PHILIPS PRO SOFT TOUCH lub Philips Respironics Family , różnica w cenie ok 100 zł .Proszę o radę na jakie parametry zwrócic uwagę przy zakupie bo całkowicie się na tym nie znam , dopiero zaczynamy leczenie inhalatorem , wcześniej stosowaliśmy flixotide i seretide przez tubę , teraz lekarz zdecydował na zmianę leczenia , zapisał nam pulmicort + berodual + sól fizjologiczna , póki co poprawy nie widzę , mały nadal kaszle ....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niski poziom neutrofili ??