Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inhalator pomoc w wyborze

26 wrz 2010 - 21:56:08

też posiadamy i bardzo się przydaje
Filip często miewał infekcje górnych dróg oddechowych gdzie przy pierwszych objawach inhalacje dusiły chorobę w zarodku
Teraz szymek przy ząbkowaniu ma non stop zatykający katarek i inhalacje z soli fizjologicznej bardzo mu pomagają
Ja obu chłopców inhaluję przez sen bo nie wysiedzieliby z maseczką na twarzy
Urządzenie co prawda jest głośne ale tak samo jak odkurzacz im nie przeszkadza podczas snu to i nebulizator nie przerywa marzeń :D

Inhalator pomoc w wyborze

26 wrz 2010 - 22:37:14

Cytat
anchel2
Ja mam taki nebulizator i przydaje się dość często,mój synek sporo chorował na oskrzela i lekaż zalecił jego kupno. Z nebulizatora kożystam też ja i mój mąż i bardzo go sobie chwalimy. Ja płaciłam za mój,jakiś rok temu 130zł a teraz widziałam,że będą w Lidlu za 99zł chyba.

Też mamy i często się przydaje .My płaciliśmy 140zł Wcale nie drogo a pomaga ;)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Inhalator pomoc w wyborze

27 wrz 2010 - 07:49:54

Cytat
SzufladaPati
Kinnkaa czym inhalujesz bo Twój post odczytałam jakbyś nie korzystała z leków na recepte tylko inhalujesz przy pierwszych objawach kataru,tak? Ja dostałam pulmicort i atrovent na receptę bo po antybiotyku nie zeszły córce świsty z oskrzeli.

Ja inhaluje na 3 sposoby:)))

na kaszel, woda fizjologiczna z pulmicortem
na mocny katar woda fizjologiczna z jedna kroplom leku OLBAS (dostepny w aptece bez recepty, rewelacyjny)

a jak widzę ze mała coś tam pokasłuje czy noskiem kilka razy pociągnie to włącze ze dwa dni inhalator z samą wodą fizgologiczna.

Pulmicort rewelacyjna sprawa.... jeszcze jest salbutamol, ale tego nie radze podawac bez konsultacji z lekarzem bo to jest lek to rozprezenia oskrzeli, mam go w domu w razie w.... jeszcze nigdy nie uzylam.


Pulmicort jest lekiem na recepte, chociaz bez recepty idzie go kupic, na recepte płacę 3 zł z groszem, bez recepty u mnie około 110-120 zł:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-27 07:54 przez kinnkaa.

Inhalator pomoc w wyborze

27 wrz 2010 - 09:00:28

JA rowniez mam w domu nebulizator dla moich dzieci jest to bardzo przydatne ,i ja i mąż równiez z niego korzystamy ,gdy tylko jest katar czy kaszel odrazu go stosujemy,na kaszel mucosolwan dzieci wdychają oczywiście w danych proporcjach z sola fizjologiczną ,-dla nas jest niezbędny .SZczerze polecam

Inhalator pomoc w wyborze

28 wrz 2010 - 00:25:50

Witam
na szczescie moj synek chorowal tylko raz ale jak lekarz zasugerowal kupno nebulizatora powiedzial o plusach itd nawet sie nie wachalam:) Fakt zaplacilam 170 zl w aptece ale naprawde warto to i tak sie zwroci przeliczajac na te setki zlotych gdyby go nie bylo i mielibysmy kupywac mase innych lekow a tak czy katarek czy kaszelek od razu dmuchac na zimne i inhalowac:) Moj synek ma 9 miesiecy ale lubi jak go inhaluje zasypia przy tym dzwieku w 7 minut:)Tak wiec polecam!!

Inhalator pomoc w wyborze

28 wrz 2010 - 10:41:40

zakupilam nebulizator firmy Diagnosis zapłaciłam w aptece za niego 170zł, zwróciłam przede wszystkim uwage na paramentry, to tez jest ważne.Mam nadzieje ze unikniemy dzieki temu powaznych chorób.A teraz nadchodzi ssezon grzewczy i tez przyda się , chociazby do nawilzania śluzówki.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 21:21:49

Drogie mamy, pomocy. Muszę kupić dziecku inhalator i naprawdę nie wiem jaki :( Pomóżcie!!! Napiszcie jakie wy macie: model, cene, czy jesteście zadowolone i ewentualnie gdzie można kupić. Pozdrawiam
jeju... proszę o pomoc to dla mnie naprawdę ważne



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 21:35 przez efffa88.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:13:54

Inhalator kup z nabulizatorem i odrazu z dwoma maseczkami dla dziecka jak i dla doroslego.Wazne by sie szybko wszystko sciagalo i bylo praktyczne w czyszczeniu.Ceny masz naprawde różne.W sklepie medycznym nie polecam-przepłacisz.Ja kupiłam w aptece za 150 zlotych.Jestem zadowolona.Najlepiej idz do apteki tam Ci doradzą.Mój maluszek robi inhalacje bez problemu i podoba mu sie to buczenie inhalatora.:)Powodzenia:)

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:44:28

najlepiej i najszybciej dowiesz sie z neta... wpisz w google inhalator i wszystko Ci wyskoczy, jest multum wypowiedzi na roznych forach:)

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:48:46

w dobrej aptece z pewnością udzielą Ci niezbędnych informacji.Ceny są różne.ja kupiłam synkowi firmy SOHO,ale nie pamiętam ile kosztował(około 130-150zł).kupiłam w aptece choć na allegro były tańsze-ale nie dużo,licząc z kosztami wysyłki.Radzę nie szperać w allegro tylko iść do apteki i tam kupić jeżeli ci pilnie potrzebny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:51 przez jedyna.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 22:49:19

polecam MEDEL "family"
kupiony w Super-Pharm za 139 zł (promocja), a w takiej samej cenie dostaniesz na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-20 22:50 przez babulinka.

Inhalator pomoc w wyborze

20 lut 2011 - 23:34:34

ja doradzam nebulizator firmy OMRON jest droższy ok 190 - 200 zł ale warto ma dwie maseczki dla dziecka i dorosłego ustnik którym można dziecko inhalować bez maseczki jak np się denerwuje ma też końcówke do nosa. Jest cichy wytrzymały syn strącił go pare razy na podłoge i nic się nie stało. Ma fajną saszetkę do przechowywania i rozbija płyn na drobne cząsteczki bo o to chodzi im drobniejsze tym lepiej się wchłania do dróg oddechowych.Nam lekarz alergolog ten polecił. Końcówki można wygotować w celu dezynfekcji.

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 00:09:40

Ja kupiłam dla swojego synka inhalator SOHO francuskiej firmy i jestem zadowolona. Kupiłam oczywiście w aptece, bo w sklepie medycznym rzeczywiście, jak tu jedna mama napisała przepłaca się, ceny są tam naprawdę o wiele wyższe.
ja kupiłam inhalator w promocji za niecałe 140zł i też zawiera komplet maseczek dla dziecka i dorosłego, ustnik i końcówkę do nosa.
Musisz tylko pochodzić po aptekach lub zobaczyć na allegro.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 06:59:14

ja mam diagnostic, jest duzy co mnie troche denerwuje ale poza tym ok, kupilam w aptece za 179 zł z tym ze ja nie miałam wyboru i musialam kupic jak najszybciej bo wychodziłam z corka ze szpitala i od razu musiałam miec inhalator. kup z nebulizatorem maskami mała i duza i fajne sa jeszcze ustniki moja alicja teraz jak wieksza woli ustnik od maseczki, jak byla mała przykładałam jej maseczke do twarzy, chwila moment i spała:)

Inhalator pomoc w wyborze

21 lut 2011 - 07:31:22

Ja polecam również MEDEL family, używam go od lat, jest niezawodny. Również ma maseczkę dla dorosłego, dziecka, ustnik i końcówkę do nosa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niski poziom neutrofili ??