Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

calominal opinie

30.01 o 21:06

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

gorączka i ból brzucha

21 wrz 2011 - 15:49:26

Witajcie.
Mamy taki problem. Synek od wczoraj skarży się na ból brzucha i ma przy tym gorączke 38stopni.
Wczoraj od rana do nocy, a dzisiaj od godziny 15. Rano była cisza. Gorączka i ból znikają po podaniu środków przeciw gorączkowych. Ma dwa latka więc ciężko mi powiedzieć gdzie dokładnie go boli, raz pokazuje na środek brzucha a raz na prawą stronę.
Czy to może być wyrostek? Jestem cała w nerwach. Lekarza mamy dopiero jutro. W dodatku musimy iść wózkiem 10km w jedną stronę bo akurat nie ma nas kto podrzucić. Mogę go na taki spacer zabrać jeśli będzie gorączka?

gorączka i ból brzucha

21 wrz 2011 - 16:19:57

A może pani wezwać lekarza i powiedzieć jaka jest sytuacja ze nie ma pani jak dojechać i co dolega dziecku
Z tego co mi wiadomo to nie można wychodzić z gorączką trzeba najpierw ja obniżyć

Tu są objawy zapalenia wyrostka::

Silne bóle w okolicach prawego biodra, dość trudne do zlokalizowania (ból zwiększa się przy zgięciu prawej nogi, nasila się przy próbach poruszania się, głębszych oddechach i kaszlu),
obrona mięśniowa,
ból po zwolnieniu ucisku (objaw Blumberga),
brak łaknienia,
nudności (niekiedy nie występują),
wymioty (75% chorych),
przyspieszone tętno,
wzrost temperatury ciała,
u dzieci często biegunka i wzdęcie
zaparcia i zatrzymanie gazów,
bolesność podczas badania

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

gorączka i ból brzucha

21 wrz 2011 - 16:38:20

A kupkę robi normalną? może po prostu coś mu zaszkodziło? ja też miałam taki problem gorączka przez 3 dni i tylko "boli brzuszek", najpierw mała nie mogła zrobić kupki a potem miała rozwolnienie, spróbuje podać czopek i zobaczyć czy się nie "cofnie" , mi na wizycie lekarka powiedziała że albo jej coś zaszkodziła albo po prostu wirusówka taka

gorączka i ból brzucha

21 wrz 2011 - 16:45:15

A może to jelitówka ,albo czasami objawy przeziębienia - tez dziecko brzuszek boli .Matko co to za służba zdrowia !!! Dziecko z gorączką powinni przyjąć a nie czekać tyle dni -porażka ! Nie wolno z dzieckiem wychodzic jak ma goraczkę !Ja tez uważam,że lekarz powinien przyjechać do domu u mnie tak jest ,jak nie moge z małym dojechać to Pani doktor do mnie przyjeżdża .

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

gorączka i ból brzucha

21 wrz 2011 - 17:28:34

nie jestem lekarzem ale moim zdaniem to moze byc angina , zapalenie gardła moja corka ma przy tym temp i bolesci brzuszka ale to tylko moje zdanie :)pozdr i zycze zdrowka dla małego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KNALIK ŁZOWY