Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

35 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów po ciąży

16 paź 2013 - 14:09:32

Powinien Cię wspierać w takiej sytuacji a nie jeszcze dodatkowo denerwować. Słuchajcie ja już jestem zdesperowana kupiłam już tyle tabletek i szamponów nic nie pomaga. Ostatnia szansa to owlosionywojownik.pl mowa o grzebieniu laserowym. Czy to pomaga ?

Wypadanie włosów po ciąży

16 paź 2013 - 14:49:14

Dziewczyny ja stosowałam przez pół roku Seboradin z papryczką chiili w ampułkach do wcierania w skórę głowy po umyciu włosów. Kuracja trwała 6 miesięcy ale przyniosła efekt. Po porodzie włosy leciały mi garściami a że mam bardzo długie to leżały dosłownie wszędzie. Myślałam że zostanę łysa a włosy trzeba będzie ściąć. Moja kuracja przyniosła efekt więc polecam :-)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów po ciąży

16 kwi 2014 - 16:10:03

Dziewczyny podbijam temat. Wcześniej oczywiście czytałam o tym, ze zdarza się iż włosy wypadają po ciąży ale nie wiedziałam, że może o również spotkac i mnie :( Niestety ale ni potrafię sobie z tym poradzić.
Słyszałam o nowej linii kosmetyków do wypadania włosów CeCe Med Prevent Hair Loss - widzę, że blogerki polecają ją sobie na forach ...
Myślicie, że warto jest kupić sobie ich suplement?
Z tego co czytam skład jest bardzo zachęcający: biotyna, żelazo, aminokwasy, witaminy ...
Stosowałam już wcześniej ich kosmetyki i były moim zdaniem dobre.

Wypadanie włosów po ciąży

10 cze 2014 - 15:11:10

Nie miałam problemu z włosami ale mam wielki z nogami. Czy to normalne że po ciąży mam duże żylaki sytuacja martwi mie na tyle że zapisałam się do specjalisty Leczenie żylaków może on mi coś poradzi bo jestem młodą mamą a tragedia wyjść na zewnątrz z odkrytymi nogami Ktoś miał taki sam problem?

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów po ciąży

12 sie 2020 - 11:27:54

Sama wiem, że po ciąży, zawsze pojawia się problem z włosami. U mnie już w sumie trzy ciąże mam za sobą i wiem, że to osłabienie włosów jest zawsze widoczne. Po ostatniej ciąży u mnie sprawdził się szampon z kreatyną od <moderacja>. Dobra propozycja, faktycznie widać, że szampon dobrze działania i efektywnie wspomaga włosy więc jak będziesz takiej propozycji szukała dla siebie to sprawdź ten szampon. W ramach tej gamy produktów mają też inne propozycje więc warto zwrócić uwagę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-16 18:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów po ciąży

08 sty 2021 - 13:31:11

Wiem, że to co musi to wypadnie ale wzmacniam organizm bezpiecznymi dla kobiet w ciąży antyoksydantami. Włosy zostają w dobrej kondycji a i przy karmieniu piersią przyda się takie odżywienie dodatkowe ;) Wiele dziewczyn po porodzie przestaje brać suplementy na wypadające włosy i przez to wypadanie jest jeszcze bardziej zwiększone. Sama z suplementów nie zrezygnowałam.

Ze swojej strony polecam Composita Mama https://compositamama.pl/ - szczególnie, że mozna to przyjmowac rowniez przy karmieniu piersią.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-19 10:50 przez nataliii23.

Wypadanie włosów po ciąży

08 sty 2021 - 16:04:31

To jest normalne, straszne, ale normalne, niestety musi po prostu minać, aż organizm się ogarnie. Ciąża i poród to ogromne obciążenie, a przy obciążeniu dostają właśnie włosy, paznokcie itd...
Uzupełniaj witaminy (takie ogólne), możesz też próbować jakieś wcierki, ale z naturą jakoś spektakularnie chyba nei wygrasz. Głowa do góry, w końcu się unormuje :-)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wypadanie włosów po ciąży

09 lip 2021 - 09:48:43

Wlosy które nie wypadły w ciąży normalnie musza wyjsc teraz ...fbaj o nie normalnie .możesz pić pokrzywę wypadną te co miały wypaść normalnie i wszystko będzie jak.dawniej
.Co mi pomogło
stosowanie wcierek
masaże skóry glowy
jak również nałozenie na włosy henny - henna znacznie pogrubiła włosy, obecnie wygladaja o wiele lepiej.
https://estetico.pl/nadmierne-wypadanie-wlosow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-23 13:41 przez mmass.

Wypadanie włosów po ciąży

30 lip 2021 - 10:09:24

Miałam podobną sytuacje. Niestety w moim przypadku jedynym ratunkiem okazała się peruka na receptę. Jeżeli trafisz na profesjonalnych pracowników, jak ja w Krakowie, to na pewno dobiorą Ci odpowiednie włosy, w których poczujesz się pięknie.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów po ciąży

24 wrz 2021 - 11:29:05

Wypadanie włosów jest przykre. Mi po porodzie pamiętam jak garściami wychodziły włosy. Ogólnie masakra była. A miesiąc później miałam swój własny slub. Ktoś tutaj pisał o peruce, Jest dobrym rozwiązaniem, ale myślę, że najlepszym jest chyba dla osó, które gdzieś tam walcza z nowotworem. Co do naturalnych peruk, to widziałam tutaj takie https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/

Wypadanie włosów po ciąży

19 lis 2021 - 13:11:56

Myślę, że mając poważny problem z wypadającymi włosami warto przemyśleć zabieg przeszczepu włosów. Zajrzyjcie na stronę https://flymedica.pl/przeszczep-wlosow-krok-po-kroku/ aby dowiedzieć się na czym polega ten zabieg krok po kroku. Średni czas trwania zabiegu to od 3 do 6 godzin. Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego, zatem pacjent pozostaje przytomny. Pierwszy krok do zabiegu przeszczepu włosów to bezpłatna konsultacja online z Dr. Serkanem Ayginem.

Wypadanie włosów po ciąży

03 lut 2022 - 14:35:49

Nie przejmuj się, wypadanie włosów podczas ciąży dopada wiele kobiet. Komfortowym rozwiązaniem na doraźne ukrycie tego problemu są peruki naturalne. Peruka naturalna wykonana jest z wysokiej jakości włosów, które wybierane przez producentów pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale za to taka peruka będzie służyła wiele lat. W każdej chwili można zmienić swój styl, wystarczy zgłosić się do fryzjera, który przygotowuje nam nową fryzurę. Cały czas będziemy wyglądać bardzo modnie. Peruki dla każdego znajdziesz na https://www.rokoko.com.pl/peruki-jastrzebie-zdroj/

Wypadanie włosów po ciąży

04 mar 2022 - 10:51:35

Wypadanie włosów podczas ciąży może zdarzyć się w każdym momencie. U niektórych kobiet jest to w 3, a u innych w 7 miesiącu. Burza hormonów robi swoje, dlatego nie są to pojedyncze przypadki. Doraźnym rozwiązaniem problemu, który może podnieść komfort i pewność siebie kobiety mogą być peruki naturalne.

Wypadanie włosów po ciąży

16 mar 2022 - 09:10:29

W trakcie ciąży jest zdecydowanie zwiększone zapotrzebowanie na żelazo, a między innymi żelazo odpowiada za mocne włosy, ponieważ żelazo odpowiada za właściwy transport tlenu we krwi, niedobór żelaza powoduje między innymi osłabienie włosów. Ja w ciąży brałam sideral folic, jest to żelazo do rozpuszczenia w saszetce, całkiem ok smakuje, możesz sobie je zobaczyć na stronie phamily

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Wypadanie włosów po ciąży

22 cze 2022 - 13:50:21

U Nas niestety było dokładnie tak samo. Byłam prawie łysa Teraz mam mnóstwo baby hairów
U mnie w ruch poszła suplementacja https://loremvit.pl/ziola-na-lysienie/ - głównie ziołowa. plus kosmetyki z serii onlybio. Kupiłam w sumie z tego szampon, odżywkę, odżywkę bez spłukiwania, środek na pobudzenie wzrostu włosów, olejek do zabezpieczania końcówek, maskę oraz olejek do olejowania włosów i widzę naprawdę mega poprawę kondycji włosów i wzrostu nowych .

Trzeba po prostu przetrwać ten okres.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Testy alergiczne skórne