Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

4 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wypadanie włosów po ciąży

16 paź 2013 - 14:09:32

Powinien Cię wspierać w takiej sytuacji a nie jeszcze dodatkowo denerwować. Słuchajcie ja już jestem zdesperowana kupiłam już tyle tabletek i szamponów nic nie pomaga. Ostatnia szansa to owlosionywojownik.pl mowa o grzebieniu laserowym. Czy to pomaga ?

Wypadanie włosów po ciąży

16 paź 2013 - 14:49:14

Dziewczyny ja stosowałam przez pół roku Seboradin z papryczką chiili w ampułkach do wcierania w skórę głowy po umyciu włosów. Kuracja trwała 6 miesięcy ale przyniosła efekt. Po porodzie włosy leciały mi garściami a że mam bardzo długie to leżały dosłownie wszędzie. Myślałam że zostanę łysa a włosy trzeba będzie ściąć. Moja kuracja przyniosła efekt więc polecam :-)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów po ciąży

16 kwi 2014 - 16:10:03

Dziewczyny podbijam temat. Wcześniej oczywiście czytałam o tym, ze zdarza się iż włosy wypadają po ciąży ale nie wiedziałam, że może o również spotkac i mnie :( Niestety ale ni potrafię sobie z tym poradzić.
Słyszałam o nowej linii kosmetyków do wypadania włosów CeCe Med Prevent Hair Loss - widzę, że blogerki polecają ją sobie na forach ...
Myślicie, że warto jest kupić sobie ich suplement?
Z tego co czytam skład jest bardzo zachęcający: biotyna, żelazo, aminokwasy, witaminy ...
Stosowałam już wcześniej ich kosmetyki i były moim zdaniem dobre.

Wypadanie włosów po ciąży

10 cze 2014 - 15:11:10

Nie miałam problemu z włosami ale mam wielki z nogami. Czy to normalne że po ciąży mam duże żylaki sytuacja martwi mie na tyle że zapisałam się do specjalisty Leczenie żylaków może on mi coś poradzi bo jestem młodą mamą a tragedia wyjść na zewnątrz z odkrytymi nogami Ktoś miał taki sam problem?

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów po ciąży

12 sie 2020 - 11:27:54

Sama wiem, że po ciąży, zawsze pojawia się problem z włosami. U mnie już w sumie trzy ciąże mam za sobą i wiem, że to osłabienie włosów jest zawsze widoczne. Po ostatniej ciąży u mnie sprawdził się szampon z kreatyną od <moderacja>. Dobra propozycja, faktycznie widać, że szampon dobrze działania i efektywnie wspomaga włosy więc jak będziesz takiej propozycji szukała dla siebie to sprawdź ten szampon. W ramach tej gamy produktów mają też inne propozycje więc warto zwrócić uwagę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-16 18:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów po ciąży

08 sty 2021 - 13:31:11

Wiem, że to co musi to wypadnie ale wzmacniam organizm bezpiecznymi dla kobiet w ciąży antyoksydantami. Włosy zostają w dobrej kondycji a i przy karmieniu piersią przyda się takie odżywienie dodatkowe ;) Wiele dziewczyn po porodzie przestaje brać suplementy na wypadające włosy i przez to wypadanie jest jeszcze bardziej zwiększone. Sama z suplementów nie zrezygnowałam.

Ze swojej strony polecam Composita Mama https://compositamama.pl/ - szczególnie, że mozna to przyjmowac rowniez przy karmieniu piersią.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-19 10:50 przez nataliii23.

Wypadanie włosów po ciąży

08 sty 2021 - 16:04:31

To jest normalne, straszne, ale normalne, niestety musi po prostu minać, aż organizm się ogarnie. Ciąża i poród to ogromne obciążenie, a przy obciążeniu dostają właśnie włosy, paznokcie itd...
Uzupełniaj witaminy (takie ogólne), możesz też próbować jakieś wcierki, ale z naturą jakoś spektakularnie chyba nei wygrasz. Głowa do góry, w końcu się unormuje :-)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wypadanie włosów po ciąży

09 lip 2021 - 09:48:43

Wlosy które nie wypadły w ciąży normalnie musza wyjsc teraz ...fbaj o nie normalnie .możesz pić pokrzywę wypadną te co miały wypaść normalnie i wszystko będzie jak.dawniej
.Co mi pomogło
stosowanie wcierek
masaże skóry glowy
jak również nałozenie na włosy henny - henna znacznie pogrubiła włosy, obecnie wygladaja o wiele lepiej.
https://estetico.pl/nadmierne-wypadanie-wlosow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-23 13:41 przez mmass.

Wypadanie włosów po ciąży

30 lip 2021 - 10:09:24

Miałam podobną sytuacje. Niestety w moim przypadku jedynym ratunkiem okazała się peruka na receptę. Jeżeli trafisz na profesjonalnych pracowników, jak ja w Krakowie, to na pewno dobiorą Ci odpowiednie włosy, w których poczujesz się pięknie.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów po ciąży

24 wrz 2021 - 11:29:05

Wypadanie włosów jest przykre. Mi po porodzie pamiętam jak garściami wychodziły włosy. Ogólnie masakra była. A miesiąc później miałam swój własny slub. Ktoś tutaj pisał o peruce, Jest dobrym rozwiązaniem, ale myślę, że najlepszym jest chyba dla osó, które gdzieś tam walcza z nowotworem. Co do naturalnych peruk, to widziałam tutaj takie https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/

Wypadanie włosów po ciąży

19 lis 2021 - 13:11:56

Myślę, że mając poważny problem z wypadającymi włosami warto przemyśleć zabieg przeszczepu włosów. Zajrzyjcie na stronę https://flymedica.pl/przeszczep-wlosow-krok-po-kroku/ aby dowiedzieć się na czym polega ten zabieg krok po kroku. Średni czas trwania zabiegu to od 3 do 6 godzin. Zabieg wymaga znieczulenia miejscowego, zatem pacjent pozostaje przytomny. Pierwszy krok do zabiegu przeszczepu włosów to bezpłatna konsultacja online z Dr. Serkanem Ayginem.

Wypadanie włosów po ciąży

03 lut 2022 - 14:35:49

Nie przejmuj się, wypadanie włosów podczas ciąży dopada wiele kobiet. Komfortowym rozwiązaniem na doraźne ukrycie tego problemu są peruki naturalne. Peruka naturalna wykonana jest z wysokiej jakości włosów, które wybierane przez producentów pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Nie jest to tanie rozwiązanie, ale za to taka peruka będzie służyła wiele lat. W każdej chwili można zmienić swój styl, wystarczy zgłosić się do fryzjera, który przygotowuje nam nową fryzurę. Cały czas będziemy wyglądać bardzo modnie. Peruki dla każdego znajdziesz na https://www.rokoko.com.pl/peruki-jastrzebie-zdroj/

Wypadanie włosów po ciąży

04 mar 2022 - 10:51:35

Wypadanie włosów podczas ciąży może zdarzyć się w każdym momencie. U niektórych kobiet jest to w 3, a u innych w 7 miesiącu. Burza hormonów robi swoje, dlatego nie są to pojedyncze przypadki. Doraźnym rozwiązaniem problemu, który może podnieść komfort i pewność siebie kobiety mogą być peruki naturalne.

Wypadanie włosów po ciąży

16 mar 2022 - 09:10:29

W trakcie ciąży jest zdecydowanie zwiększone zapotrzebowanie na żelazo, a między innymi żelazo odpowiada za mocne włosy, ponieważ żelazo odpowiada za właściwy transport tlenu we krwi, niedobór żelaza powoduje między innymi osłabienie włosów. Ja w ciąży brałam sideral folic, jest to żelazo do rozpuszczenia w saszetce, całkiem ok smakuje, możesz sobie je zobaczyć na stronie phamily

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Wypadanie włosów po ciąży

22 cze 2022 - 13:50:21

U Nas niestety było dokładnie tak samo. Byłam prawie łysa Teraz mam mnóstwo baby hairów
U mnie w ruch poszła suplementacja https://loremvit.pl/ziola-na-lysienie/ - głównie ziołowa. plus kosmetyki z serii onlybio. Kupiłam w sumie z tego szampon, odżywkę, odżywkę bez spłukiwania, środek na pobudzenie wzrostu włosów, olejek do zabezpieczania końcówek, maskę oraz olejek do olejowania włosów i widzę naprawdę mega poprawę kondycji włosów i wzrostu nowych .

Trzeba po prostu przetrwać ten okres.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Testy alergiczne skórne