Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

Mały lunatyk???

02 wrz 2011 - 14:02:31

Hej dziwczyny :-)

Mój synek ostatnio skończył roczek i zaczął podczas snu siadać na łóżku,gugać a potem znów się kłaść i spać..... albo iść na drugi koniec łóżka i tam się położyć.... Często też śmieje się przez sen lub guga po swojemu.
Czy to mogą być oznaki tego,że będzie lunatykował???

Martwię sie bo mój brat (ma 12 lat) jest lunatykiem -ostatnio wyszedł z domu o 12 w nocy w samej piżamce i jeżdził rowerem po ulicy.... Czy to może byc dziedziczne??? Martwi mnie to,synek na razie jest malutki ale co bedzie jak podrośnie? czy któraś z was miała ten problem??????????????








NIKT????
Nikt się nie wypowie????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-02 20:58 przez blondyneczka_69.

Mały lunatyk???

02 wrz 2011 - 21:32:59

Na pociechę Ci powiem, że ja z lunatykowania już wyrosłam, ale mnie się to przydarzało żadko! A potrafiłam nawet na śpiocha rozmawiać z ludźmi!

Mały lunatyk???

02 wrz 2011 - 21:34:28

ja osobiscie miałam z tym problem.
rownież wychodziłam z domu, chodziłam po nim.
rodzice jezdzili ze mna po jakis lekarzach ale nic nie dało
wyrosłam, chociaz partner mowi, że jak jest duszno, to zaczynam lunaatykowac, ale to sie zdarza bardzo rzadko
spytaj lekarza rodzinnego o rade

Mały lunatyk???

02 wrz 2011 - 21:58:48

Moj 3letni maluch też czasem mówi przez sen,śmieje się i idzie na drugi koniec łóżka.Ja w dzieciństwie chodziłam po domu,mój kuzyn łaził w nocy po parapecie na 3 piętrze i przebierał się we śnie w ciotki koszulę nocną!I ja wyrosłam i onz tego wyrósł.Ale nie słyszałam żeby to było dziedziczne(mój kuzyn to dalsza rodzina,nie ma więzów krwi bo jego ojciec był adoptowany).Ja często słyszę od koleżanek ,że ich dzieci się śmieją przez sen czy gugają.Tyle mają wrażeń,poznają swiat.Nie przyszło mi do głowy żeby się tym martwić.

Mały lunatyk???

02 wrz 2011 - 22:05:46

Myślę że to normalne u dzieci bo przez sen przeżywają to co było w dzień. Mój syn też dużo gada i się śmieje przez sen a to że wędruje po całym łóżku to mnie nie dziwi bo śpi sam na 2 osobowej sofie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadanie włosów po ciąży