Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 21:01:00

witam Was ,na wstepie prosze o przeniesienie ,jesli wybralam zly watek

mam taki problem-moj synek bardzo sie poci,to trwa od kilku lat,nie bierze zadnych lekow,ani nic co mogloby to powodowac,bardzo sie poci-mam na mysli,ze wlosy ma tak mokre jak po prysznicu,zarowno w lato jak i w zime,cala reszta ciala rowniez jest wiecznie mokra
pediatrzy bagatelizuja ten problem,ale teraz w okresie dojrzewania ma 11 lat,on poci sie jeszcze mocniej,choc myslalam,ze mocniej juz nie jest mozliwe,pot leje mu sie po twarzy,az szczypia go oczy,do tego ten pot ma taki dziwny zapach,nie potu zupenie,ale jakby octu troche..
Pytanie do Was czy ktoras ma taki problem z dzieckiem? co to moze byc? i jak temu zaradzic?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-18 21:01 przez magata.

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 21:27:47

IDŹ DO LEKARZA NIECH ZBADAJĄ MOCZ I KREW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 21:30:42

kurcze, oby mu to przeszło bo jak zacznie tak na całego dojrzewać, to sobie nie poradzi. A dzieciaki są bezlitosne i będą się nabijać i przezywać a to może być później na całe życie krzywda dla dziecka. 3mam kciuki

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 21:42:34

Zrób mu badania hormonów tarczycy.

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 22:10:01

moze ma za malo witamin? moj kuzyn mial podobnie bral wit.d +jakies preparaty multiwitaminowe i na razie przeszlo..pozdrawiam

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 22:53:24

WITAM
Zrób mu test potowy na mukowiscydozę by ją wykluczyć bądż potwierdzić,jest to jeden z głównych objawów tej choroby i skierowanie wypisze ci specjalista pulmonolog.Nalegaj na ten test,ale żeby napewno wykluczyć chorobę to robi sie 2 testy,najlepiej w Warszawie-zbadaj DNA.Ono napewno wykluczy bądż potwierdzi.Poczytaj na necie o mukowiscydozie,jakie są objawy.JAK MASZ JAKIEŚ PYTANIA,TO PYTAJ NA PRIV.
Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-18 22:55 przez kwiatuszek7412.

pocenie u dzieci

18 sie 2011 - 23:10:18

Cytat
monika171189
moze ma za malo witamin? moj kuzyn mial podobnie bral wit.d +jakies preparaty multiwitaminowe i na razie przeszlo..pozdrawiam

też tak słyszałam,że może być niedobór witaminy D i od tego

pocenie u dzieci

19 sie 2011 - 09:22:54

najlepiej zmień lekarza i nie pozwól się odprawić z kwitkiem. Poproś o skierowanie na badania tarczycy, hormonów i morfologię z rozmazem. Lekarz ma obowiązek!!!! zająć się tym, co Cię martwi. Nie dajmy się tak zbywać lekarzom!!!!

pocenie u dzieci

19 sie 2011 - 09:33:14

Nadmierne pocenie moze tez byc oznaka krzywicy

pocenie u dzieci

19 sie 2011 - 21:34:43

Mój najstarszy pocił się bo miał niedobór witaminy D3, ja jak byłam dzieckiem miałam tak samo- dostałam dawkę uderzeniową i przeszło. Koniecznie trzeba zrobić szczegółowe badania!

pocenie u dzieci

19 sie 2011 - 21:55:25

Cytat
kwiatuszek7412
WITAM
Zrób mu test potowy na mukowiscydozę by ją wykluczyć bądż potwierdzić,jest to jeden z głównych objawów tej choroby i skierowanie wypisze ci specjalista pulmonolog.Nalegaj na ten test,ale żeby napewno wykluczyć chorobę to robi sie 2 testy,najlepiej w Warszawie-zbadaj DNA.Ono napewno wykluczy bądż potwierdzi.Poczytaj na necie o mukowiscydozie,jakie są objawy.JAK MASZ JAKIEŚ PYTANIA,TO PYTAJ NA PRIV.
Pozdrawiam.

objawem mukowiscydozy jest słony a nie kwaśny pot i równie dobrze testy można zrobić np w Poznaniu na Szpitalnej w katedrze mukowiscydozy a zresztą nie pisze o innych niepokojących objawach które są typowe dla tej choroby także nie strasz. ja jestem zdania, że syn cierpi na nadmierną potliwość proponuję dermatologa:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koślawość a ortopeda