Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NIE PŁACZE ŁZAMI !

19 maj 2011 - 09:29:01

Hej dziewczyny. mam taki problem z moja prawie roczna córcia. otóż nie płacze jeszcze łzami. byłam dzis u okulisty i nawet jej nie zbadała. powiedziała tylko ze jakby sie cos działo to by oczy jej łzawiły, ropiały, miałaby opuchniete i zaczerwienione. nic takiego sie nie dzieje. niewiem co o tym myslec? co wy myslice na ten temat?

NIE PŁACZE ŁZAMI !

19 maj 2011 - 09:43:58

idz na porade do innego lekarza, powiem sytuacje mojego chrzzesniaka mial tylko katar i lekko goraczkował poszła z nim kuzynka do lekarza a on poco pani przyszła jak mu nic niejest , ale cos jej sie dalej maly nie podobał poszła do innego nastepnego dnia a on odrazu na szpital okazało sie ze dziecko ma zapalenie płuc i juz ma zwezone płuca, nie warto zawsze sie opierac na opini jednego lekarza.

NIE PŁACZE ŁZAMI !

19 maj 2011 - 09:48:00

pipiruga idź do innego okulisty, przecież ktoś powinien zbadać oczka dziecku, tylko niektórym okulistom się nie chce badać dzieciaczków- bo trudno, znajdź okulistę dziecięcego- ten na pewno pomoże!

NIE PŁACZE ŁZAMI !

19 maj 2011 - 09:59:15

taki tez mam zamiar! jestem wściekła bo po to są lekarze żeby pomóc każdemu.nie wązne czy mały czy duży! a ta lekarka nawet nie podeszła do mojej małej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapalenie siusiaka po raz kolejny!!!