Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 21:51:19

Cytat
dasich
a na czym ta dieta polega?

O którą dietę pytasz ??

Macie sprawdzone diety

15 lut 2011 - 10:09:14

Cytat
zuzanka2503
Ja też się zaczęłam ograniczać ,planuje jakieś ćwiczenia, spacerki jak tylko pogoda się polepszy, słyszałam ze dieta dukana jest skuteczna i nie zbyt uciążliwa. Planuje od 1 lutego jej spróbować .

witam
mam pytanko z jakiej strony wzięłaś te kalendarzyki???
prosze o odp na priv
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Macie sprawdzone diety

02 paź 2018 - 15:56:19

Dużo sportu wraz z uzupełnianiem płynów i elektrolitów jeść zbilansowane dietetycznie posiłki (regularnie i systematycznie), nie jeść na noc. Ja osobiście stosuję to wszystko i mam efekty, w sumie to dieta jest chyba najważniejsza... ja osobiście średnio stoję z czasem ale inwestuję w <moderacja> Posiłki mam gotowe i dostosowane specjalnie pod moje "Ujemne kalorie" . Jeśli stosuje się to regularnie to niema bata żeby nie chudnąć :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 18:19 przez moderator.

Macie sprawdzone diety

03 paź 2018 - 07:06:14

Ja o moich podejściach do odchudzania mogłabym napisać solidną książkę. ;) Prawda jest taka, że nie ma diety dobrej dla każdego.

Na początku dotychczasowej przygody z odchudzaniem zaczęłam bardzo 'podręcznikowo', tj. 5 mniejszych posiłków dziennie, dużo dużo wody, odstawienie wszelkich słodyczy i smażenia na zwykłym oleju (w sumie wtedy to w ogóle nie smażyłam :D). No i tak sobie wytrzymałam dość długą chwilę, ale zaczynało mi brakować jednak jakiegoś urozmaicenia w postaci czegoś słodkiego na ząb itp. itd. Więc zaczęłam sobie pozwalać na jedną, czasami dwie delicje, wliczając je do bilansu kalorycznego i tym sposobem wilk był syty i owca cała. ;)

Nie ćwiczę teraz, bo mam taką pracę, że rekompensuje mi braki siłowni - 5 dni w tygodniu po 8 godzin zapieprzania robi swoje. :)
No i już mam 10kg na minusie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Macie sprawdzone diety

24 cze 2019 - 18:17:32

Jedną z moich ulubionych diet jest dieta kopenhaska. Całkiem fajna i do tego skuteczna. Gdyby ktoś potrzebował ściąge co i jak to polecam poczytać http://dietoteczka.pl/dieta-kopenhaska/

Macie sprawdzone diety

23 kwi 2021 - 19:52:09

Myślę, że nie ma jednej sprawdzonej diety, która zadziała na każdego tak samo. Wiele osób ma także różnego typu choroby, które należy uwzględnić podczas układania jadłospisu. Ja miałam sporą nadwagę i w końcu postanowiłam coś z tym zrobić. Dietę dostosowaną do moich indywidualnych potrzeb otrzymałam od dietetyka klinicznego z https://www.centrumdietetyczne.com.pl . Posiłki są proste i smaczne, a ja nie czuję głodu. Jak dotąd udało mi się zrzucić 14 kg i jestem bardzo zmotywowana do dalszych zmian.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Macie sprawdzone diety

15 cze 2021 - 18:24:47

Dla mnie bardzo posmakowała granola https://mojemusli.pl/blog/domowa-granola-fit-prosty-przepis/ jak mam tylko okazję, to sobie ją robią i zazwyczaj jem ją na śniadanie To musli wychodzi bardzo smaczne i świeże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to anemia?