Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:18:40

warze 77 kg przy wzroscie 167 musze schudnac do 63 kg... jestem załamana wziełam sie za cwiczenia i za 6- wadnera . Przydała by sie dieta morze któras z was che razem ze mna salac tłuszczyk to zapraszam

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:30:11

ja juz zaczelam, od 1,5 tyg, dieta żm i eliminacja chleba słodyczy i mącznych potaw, efekt po tym czasie -4,7 kg, zieram sie do cwiczeń, ale jak na razie nie mam siły i ochoty

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:51:22

Ja też się zaczęłam ograniczać ,planuje jakieś ćwiczenia, spacerki jak tylko pogoda się polepszy, słyszałam ze dieta dukana jest skuteczna i nie zbyt uciążliwa. Planuje od 1 lutego jej spróbować .

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:00:20

dieta Dukana

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:08:37

witam z jakiej strony wziełaś te kalendarzyki???? prosze odpowiedz na priv byłabym wdzięczna

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:20:32

ja też zaczełam przy podobnej wadze i wzroście jak miskajarka,i jedyna dieta to mniej jeść,jem o połowę mniej,wykluczyłam chleb jem takie płaskie zbożowe jak wasa,wyleciało mi z głowy jak sie to nazywa,wykluczyłam prawie całkiem słodycze ,piję dużo wody,i jem najpozniej koło 16,czasem do 18,ćwiczę czasem na rowerku stacjonarnym,i brzuszki,zjechałam prawie 3 kilo od początku stycznia i mam nadzieję że sie nie poddam

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:22:27

ja ograniczam jedzenie i staram się w ogóle nie jeść węglowodanów i dużo ćwiczę i od listopada schudłam ponad 10 kilo teraz planuje jeszcze drugie 10:)

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:30:15

Ja stosowałam dietę Plaż Południa.Właściwie nie jest to dieta odchudzająca ,a stworzona dla osób zagrożonych cukrzycą ,z wysokim cholesterolem i przedzawałowców czyli po prostu zdrowe odżywianie - nic poza tym.Ogranicza się węglowodany i je się bardzo smaczne rzeczy.Na stronce jest setki przepisów.To jedyna dieta która mi pomogła.POLECAM.

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:32:13

a mi brakuje silnej woli;(
ale muszę zacząc coś robić
chce schudnąć conajmniej 6 kg
teraz ważę 58 przy 151 cm wzrostu;(

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:32:27

nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 16:40 przez precelka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:33:33

Ja stosowalam w zeszłym roku diete "odchudzanie na zawołanie" i schudłam 7 kg w 1,5 miesiąca. Na forum krąży gdzieś moj wątek o tej diecie gdyby któraś była zainteresowana. Teraz dieta poszla w zapomnienie he he ale po porodzie jak tylko przestanę karmić wracam do niej z powrotem :)

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:34:31

a na czym ta dieta polega?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:43:47

Cytat
precelka
nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.

popieram, dieta dukana jest niebezpieczna dla watroby nerek ukladu krazenia, jest zbyt duzo białka którego organizm nie daje rady trawic i pozniej sie to odbija,

brak tłuszczu równiez jest bardzo niezdrowy dla organizmu.
ja mam swoja diete od dietetyka i pije "kropelki odchudzajace" z herbapolu które działają... i waga leci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 16:44 przez kinnkaa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 21:37:07

Zaraz ktoś się będzie śmiał, ale zaryzykuję:).

Przypadkiem odkryłam, że kapusta ma w sobie to coś co spowodowało, że zaczęłam w końcu chudnąć.
Miałam straszną ochotę na kapuśniak. Wyszedł jakiś wyjątkowo pyszny. Jadłam i jadłam i zaczęłam się zastanawiać co takiego ma w sobie kapusta. Jak zaczęłam czytać to bardzo się zdziwiłam jakie to pożyteczne warzywo. Jak w końcu zaspokoiłam swój kapuściany głód (wielki gar nagotowałam i część zamroziłam), to jakoś tak też ogólnie zaczęłam mniej jeść. Moja bardzo stała waga w końcu ruszyła w dół.Coś w tym musi być, bo wcześniej czy jadłam czy nie jadłam to waga była stała, no ewentualnie lekko w górę.
Jest też jakaś dieta kapuściana, więc chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Trzeba tylko mieć sposób na skutki uboczne:).

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 21:49:38

Cytat
precelka
nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.
a wlasnie dla mnie była ok ;) świetnie sie czuje ;) to znaczy czułam bo po ciazy przytyłam )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to anemia?