Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

wakacje last minute

14 minut temu

Budowa domu

38 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:18:40

warze 77 kg przy wzroscie 167 musze schudnac do 63 kg... jestem załamana wziełam sie za cwiczenia i za 6- wadnera . Przydała by sie dieta morze któras z was che razem ze mna salac tłuszczyk to zapraszam

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:30:11

ja juz zaczelam, od 1,5 tyg, dieta żm i eliminacja chleba słodyczy i mącznych potaw, efekt po tym czasie -4,7 kg, zieram sie do cwiczeń, ale jak na razie nie mam siły i ochoty

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 15:51:22

Ja też się zaczęłam ograniczać ,planuje jakieś ćwiczenia, spacerki jak tylko pogoda się polepszy, słyszałam ze dieta dukana jest skuteczna i nie zbyt uciążliwa. Planuje od 1 lutego jej spróbować .

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:00:20

dieta Dukana

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:08:37

witam z jakiej strony wziełaś te kalendarzyki???? prosze odpowiedz na priv byłabym wdzięczna

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:20:32

ja też zaczełam przy podobnej wadze i wzroście jak miskajarka,i jedyna dieta to mniej jeść,jem o połowę mniej,wykluczyłam chleb jem takie płaskie zbożowe jak wasa,wyleciało mi z głowy jak sie to nazywa,wykluczyłam prawie całkiem słodycze ,piję dużo wody,i jem najpozniej koło 16,czasem do 18,ćwiczę czasem na rowerku stacjonarnym,i brzuszki,zjechałam prawie 3 kilo od początku stycznia i mam nadzieję że sie nie poddam

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:22:27

ja ograniczam jedzenie i staram się w ogóle nie jeść węglowodanów i dużo ćwiczę i od listopada schudłam ponad 10 kilo teraz planuje jeszcze drugie 10:)

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:30:15

Ja stosowałam dietę Plaż Południa.Właściwie nie jest to dieta odchudzająca ,a stworzona dla osób zagrożonych cukrzycą ,z wysokim cholesterolem i przedzawałowców czyli po prostu zdrowe odżywianie - nic poza tym.Ogranicza się węglowodany i je się bardzo smaczne rzeczy.Na stronce jest setki przepisów.To jedyna dieta która mi pomogła.POLECAM.

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:32:13

a mi brakuje silnej woli;(
ale muszę zacząc coś robić
chce schudnąć conajmniej 6 kg
teraz ważę 58 przy 151 cm wzrostu;(

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:32:27

nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 16:40 przez precelka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:33:33

Ja stosowalam w zeszłym roku diete "odchudzanie na zawołanie" i schudłam 7 kg w 1,5 miesiąca. Na forum krąży gdzieś moj wątek o tej diecie gdyby któraś była zainteresowana. Teraz dieta poszla w zapomnienie he he ale po porodzie jak tylko przestanę karmić wracam do niej z powrotem :)

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:34:31

a na czym ta dieta polega?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 16:43:47

Cytat
precelka
nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.

popieram, dieta dukana jest niebezpieczna dla watroby nerek ukladu krazenia, jest zbyt duzo białka którego organizm nie daje rady trawic i pozniej sie to odbija,

brak tłuszczu równiez jest bardzo niezdrowy dla organizmu.
ja mam swoja diete od dietetyka i pije "kropelki odchudzajace" z herbapolu które działają... i waga leci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-31 16:44 przez kinnkaa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 21:37:07

Zaraz ktoś się będzie śmiał, ale zaryzykuję:).

Przypadkiem odkryłam, że kapusta ma w sobie to coś co spowodowało, że zaczęłam w końcu chudnąć.
Miałam straszną ochotę na kapuśniak. Wyszedł jakiś wyjątkowo pyszny. Jadłam i jadłam i zaczęłam się zastanawiać co takiego ma w sobie kapusta. Jak zaczęłam czytać to bardzo się zdziwiłam jakie to pożyteczne warzywo. Jak w końcu zaspokoiłam swój kapuściany głód (wielki gar nagotowałam i część zamroziłam), to jakoś tak też ogólnie zaczęłam mniej jeść. Moja bardzo stała waga w końcu ruszyła w dół.Coś w tym musi być, bo wcześniej czy jadłam czy nie jadłam to waga była stała, no ewentualnie lekko w górę.
Jest też jakaś dieta kapuściana, więc chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Trzeba tylko mieć sposób na skutki uboczne:).

Macie sprawdzone diety

31 sty 2011 - 21:49:38

Cytat
precelka
nie polecam diety Dukana, moja znajoma była na tej diecie i wyladowala w szpitalu.. Ta dieta jest faktycznie skuteczna, świetnie dziala na psychike bo szybko sie chudnie, ale jest nie zdrowa i niestety pożniej widac efekty uboczne:/. http://mks.plejada.pl/43179,dieta-dukana,aktualnosc.html polecam obejrzec co mówi na jej temat dietetyk.
a wlasnie dla mnie była ok ;) świetnie sie czuje ;) to znaczy czułam bo po ciazy przytyłam )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to anemia?