Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny słuchajcie sprawa jest taka: moja2 letnia córka podczas zasypiania i zraz po przebudzeniu dziwne stęka trwa to tak długo az nie zaśnie potem oddech już wraca do normy podczas spania, czasami zdarza sie jej to tez podczas dnia:/ tzn tak jakby wstrzymywała wydychane powietrze na sekunde i wypuszczała go po chwili troche głosniej niż normalnie sie to robi, nie wiem jak wam to opisac, przypomina to troche lekkie stekanie jak np robi " ciężką" kupe:) jednak nie ma to nic wspólnego z wypróżnianiem się. Nie wiem czy sie tym martwic iśc do lekarza tzn planuje w przyszłym tygodniu ale nie wiem czy troche nie panikuje:/ boje sie ze to cos z płucami oskrzelami sama nie wiem:/ spotkala się juz któraś z was z czymś podobnym.???


ehh pomyliłam się w tytule:/ sorki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-21 12:43 przez moderator.

Moja Liwia od 2 tyg tak samo stęka ( jak była malutka w taki sposób robiła kupkę) przy zasypianiu i kilka min po zaśnięciu ... zaczęła to robić od ostatniej choroby i nie mam pojęcia czy mam się martwić tym faktem...

Moja corka tez miala to samo i ma 2 latka.Zrobilismy wszystkie badania zlecone przez lekarza i okazalo sie ze ma owsiki.Teraz juz tak nie robi.

hm.. przyznam sie szczerze że dośc dokładnie przygladam sie kupą Lilki i poki co owsików nie wypatrzyłam :) u nas w pokoju jest bardzo duza wilgotność kilka tygodni temu stosowalismy z mężem pochłaniacz wilgoci i wydaje mi sie ze od tego momentu jak przestalismy go uzywac to właśnie zaczeło sie to stekanie boje sie ze może to byc poczatek jakiejs infekcji płuc, bo nam dorosłym moze taka duza wilgotnośc nie przeszkadza ale nie wiadomo jak działa ono na dziecko:/ no ja sie martwie tym bardzo i wole skonsultowac sie lekarzem, może to nic grożnego ale tez nie ma co bagatelizowac bo może to poczatek tfu tfu:/ jakies powaznej choroby:/

przyznam szczerze że trochę mnie przestraszyłaś .... nie przejmowałam się tym stękaniem... ale my też mamy bardzo dużą wilgoć w sypialni;/

No ja tez przy przebieraniu nic nie widzialam w kupce,dopiero jak zrobilismy wymazy to sie okazalo ze ma owsiki.A jesli chodzi o nawilzanie powietrza to umnie suche powietrze jest wiec prawie caly czas chodzi nawilzacz.Wlasnie najlepiej zapytac specjalisty niech zbada dziecko i stwierdzi co i jak.Moze to nic takiego ,a lepiej jest miec glowe spokojna.

przy zapaleniu płuc na 99.9% miałaby wysoką gorączkę ,nawet przy bezobjawowym,przy zapaleniu oskrzeli kaszel i tez raczej gorączkę ,a to jest bezdech ?Może ma przerosnięty trzeci migdał ,ale to by chrapała w nocy ,jak nie ma objawów jakieś choroby to może zrób badanie moczu ,tam często też różne infekcje atakują i są pominiane przez lekarzy ,ale przy zakażeniu ukł moczowego, też by miała gorączkę,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zespół westa u dziecka